2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رژیم چی بهتره؟ 

من رژیم خاصی نگرفتم هرچی خودم بلد بودم به کار بستم ولی کالری شماری کردم خیلی خوب بود و ورزش هم کردم 

گیلِ دِتتر👸🏻...(طفلک همش لَنگ نونه این سفره هرچی که داشته برداشته و بَذل کرده میگفت ده سال هر روز راه دوا خونه ها رو تَرک موتور گریه کرده میرفت و میگفت پشت لبخند سه در چهارم قسطِ عقب مونده دارم، ای چِرک رو اسکناسا اَرابه ی ناشناسا پیکان دلتنگ بابا بارِ تلنبار مونده از شهر و از یار مونده قربانی جنگ بابا🕊)
میخوای خودتو بکشی!!!! با کتوژنیکم هفته ی ۶ کیلو کم نمیکنی  گیریم ۶تام کم کردی سر دو روز برمیگر ...

اخه با رژیم کالری شماری و کم خوری یه صدم هم کم نمیکنم

.. Army.. 💜.. ماهلین هسدم..💜..  
جدی🥲😂

بله نهایتا شما بتونی رژیم انگور بگیری که اونم اصول داره مثلا هفته اول صبحونه فقط انگور میخوری . ناهار شام هم میخوری . هفته دوم سوم صبحانه و ناهار انگور میخوری شامتم میخوری 

فقط هفته آخر هر سه وعده انگور میخوری و بینشم میتونی چیز میز بخوری ولی کم . 

نه اینکه شما هیچی نخوری تعادل یون ‌ ویتامین بهم بزنی کبد و کلیه رو داغون کنی فقط آب بخوری  . صد تا اسیب رو ده سال جلو بندازی . مگه هر چی دیدی تعریف میکنن باید انجام بدی ‌

امان از مجازی 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
2706