2737
2739
عنوان

دودلم واسه میکرو

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 48 پست
خود ابروت با قسمتی ک بیرون گار کرده قشنگ مشخص میشه که آبروی خودت نیست هم رنگش هم ظاهرش ک مو نداره.هم ...

این ارایشگری که قراره برم خیلی کارش خوبه از نزدیک دیدم کاراشو ولی خب گرونم میگیره1.500🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصصصصصصصصصلا دو دل نباش بههههههههترین کار و هدیه ای ک میتونی ب آرامشت بدی همین میکرو ابرو هست... یعن ...

چه رنگی زدی گلم و اینکه خط نباشه یعنی چی؟میشع توضیح بدی واسم من تا حالا نزدم اصلا

2731
این ارایشگری که قراره برم خیلی کارش خوبه از نزدیک دیدم کاراشو ولی خب گرونم میگیره1.500🥺

عزیزم قسمتی ک مونداره کم رنگ تر میشه از قسمتی ک ابروهان میداره اکه میخوای دم ابروتو ببری بالا.ب هیچ وجه نکن سنتی کمه سنت میره بالا همون ابروهاتو پهن بردار برو بگو جای خالیش برات بزنه .نچرال و زیبا

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
چه رنگی زدی گلم و اینکه خط نباشه یعنی چی؟میشع توضیح بدی واسم من تا حالا نزدم اصلا

میه عکس ابروهاتو بفرستی ببینم

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
2740
باشه گلم ممنونم ازت

چجوری باید عکس فرستاد؟

یعنی زیر ابرو نزنه؟ 

خود ابزوتو اگه کمرنگه یا کمپشته بزنه خوب میشه.بیرون از ابروت اگه بزنه خیلی بد میشه 

خودش با توجه به رنگ ابروهات بهت میگه ک چ رنگی خوبه بزنی.

برای من مشکی زد چون ابروهای خودم مشکی بودن...

یعنی مثل اون تتو های قدیم نشه شکلش،اینکه مشخص بشه و کادر داشته باشه....ولی اگه بدون کادر بزنه و ب اصطلاح دخترونه باشه اصلا مشخص نمیشه میکرو زدی...

اینستا داری؟؟

اگه داری پیج اونی ک من ابروهامو رفتم پیشش برات می‌فرستم نمونه کاراشو ببینی خودت متوجه منظورم میشی ک چجوری میگم... 

2706