2733
2739
عنوان

دودلم واسه میکرو

403 بازدید | 48 پست

سلام خانوما توروخدا اگع کسی میکرو زده عکسشو بذاره و بگه راضیه؟من بین رنگ قهوه ای تیره و مشکی موندم بیست سالمه یکم دنباله ابرو هام حالت نداره و خالیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو رو خدا اگه زدی ابروهانو همون مدلی که دوستدارم تمیز کن بعد برو آرایشگاه بگو فقط توی آبروی خودتو بزنه یه میل هم بیرون نیا.همه کسایی ک بیرون ابرو زدن دنبال پاک کردنشن خودم یه نمونه 

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
تو رو خدا اگه زدی ابروهانو همون مدلی که دوستدارم تمیز کن بعد برو آرایشگاه بگو فقط توی آبروی خودتو بز ...

چراااا میشه ببینم عکس ابروهاتو؟اخع دنباله ابروی من پایینه میخوام بالاتر باشه

2740

اصصصصصصصصصلا دو دل نباش بههههههههترین کار و هدیه ای ک میتونی ب آرامشت بدی همین میکرو ابرو هست... یعنی رااااااااااحت میشی از معطلی مداد کشیدن و اینجور چیزا،کلی هم چهرت باز میشه و قشنگ تر میشی...

البته حتتتتما اول خوب تحقیق کن ک جای خوب و مطمئن بری،مثلا نمونه کاراشو ببینی...سعی کن نچرال و طبیعی بزنی و خط نداشته باشه...اینایی ک خط میزنن ابروهاشون رو ب نظرم خیلی تابلو هست ک میکرو کردن و غیر طبیعی هم میشه،

ولی من طبیعی و دخترونه برام زده هییییشکی نفهمید میکرو کردم...😍👌👌👌

خود ابروت با قسمتی ک بیرون گار کرده قشنگ مشخص میشه که آبروی خودت نیست هم رنگش هم ظاهرش ک مو نداره.همم دیگه از مد افتاده کجور کولع و ناقرینه ام درمیارن که دیگه بدتر.من تاتو مو پاک کردم چندماهه فعلا یه ذره ردش مونده

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊

سنتو بالا نشون میده بعد.همین ابرویه ک ب چهره میاد