2733
2739
عنوان

بداخلاقی داداش ۱۲ سالم

142 بازدید | 7 پست

سلام داداشم ۱۲ سالشه و خیلی بداخلاقه سوال بپرس باید زود جوابشو بدیم کسی خلاف میلش حرف بزن بش میپره بزرگتر کوچیکتر حالیش نمیشه خیلی رک حرف میزنه و باعث میشه جلو جمع خجالت زده بشیم ببریمش مشاور درست بشو هست ؟

لوس بارش آوردید الان جلوش در نیاید میشه مثل پسر عمه من الان ۲۲ سالشه خون به جیگر کرده عممو

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی بچه رو درست تربیت نمیکنید رو میدید همین میشه الانم دیر نشده تربیتش کنید مشاور فقط پول یامفت میگیره فکر کردی چیکار میکنه براتون؟؟جلسه ای خدا تومن میگیره بعدم الکی هی جلسات و واسه پول ویزیت کش میده باز خودتون میدونید 

2728
لوس بارش آوردید الان جلوش در نیاید میشه مثل پسر عمه من الان ۲۲ سالشه خون به جیگر کرده عممو

اره نه بچه کوچیکش ن بش نمیگن ولی خب از طرفی میگرن داره اگه باش بحث کنیم زود عصبی میشه سردردمیگیره 

وقتی بچه رو درست تربیت نمیکنید رو میدید همین میشه الانم دیر نشده تربیتش کنید مشاور فقط پول یامفت میگ ...

والله چی بگم اگه بخوام ب بابام میگم میترسم بزنتش حداقل مشاوره باش حرف میزنه 

2740