2752
2734
عنوان

به نظرتون چرا یهو بهم بی توجه شد🤔

111 بازدید | 9 پست

همش باهام ارتباط چشمی طولانی برقرار میکرد لبخندم میزد یا تماس فیزیکی میگرفت هر چند جزئی چجوری بگم نشونه های علاقمندی داشت یا یه بار شکلک در اورد من بخندم یا کنجکاو بود راجبم روز آخرم از همیشه بیشتر باهام راحت بود یهو از فرداش 360درجه عوض شد ارتباط چشمی اصلا باهام نمیگیره لبخندم نمیزه دیگه از قصد دستش به دستم نمیخوره نمیدونم چرا :| به نظرتون کسی چیزی گفته یا مشکل شخصی داره ذهنش درگیره؟

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
یکی دیگه پیدا کرده

نه بابا 🙄😂منظورم صاحبکارمه 

همیشه سعی کن یه دلیل برای خوشحال بودن پیدا کنی حتی اگر کوچیک یا کم اهمیت باشه ، همین که باعث شده برای چند لحظه خوشحال باشی کافیه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه تو مغزش نیستیم

😂حدست چیه خواهر 

شاید هم فکر کرده اول که باهات وارد رابطه شه بعدش دیده ارزش نداره شر میشه بیخیال شده

شاید

اخه انگار میترسه از چشمامم حتی صحبت هم میکنیم ارتباط چشمی نمیگیره عجیبه 

خب نمیخواد فکری روش بکنی میخواد فقط کاری باشه

اخه خودش اینجوری میکرد من کاری نداشتم اشکال نداره فقط نگرانم کسی چیزی گفته باشه اونجوری باشه خیلی عصبانی میشم