2752
2734
عنوان

دارم طلاق میگیرم.پسر مجرد اومده!

| مشاهده متن کامل بحث + 2053 بازدید | 94 پست
اره میشه چون داره طلاق میگیره ، منم همسر سابغم قبل طلاق که یکسال خونه بابام بودم یک بار هم نه پیام د ...

چقد بی احساس شدن مردا یکی از فامیلای ما قهرکرد بخدا شوهرش انقد زنگ‌میزد بهش روزی ده تا سیم کارت عوض میکرد که از دستش راحت شه اخرم رو مینداخت به مادر و برادر دختره که تلفنو بدن باهاش حرف بزنه و از دلش دربیاره!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره خیلیه ایشالله بهم برسید منم بچه بودم سنم خیلی کم بود فک کنم اول دبیرستان توی تاکسی منو دید این ...

ان شاء الله الان مامانش یکم نرم شده باز داره رو مخش کار میکنه 

آخی ما مجازی آشنا شدیم ولی خب داییمم دیده فقط خودم از نزدیک ندیدمش 

آرامش 🌱
نه بابا زیادی سختش کردی خب جا افتاده بود زن مطلقه با مرد مطلقه و... ولی الان دیگه کم کم داره برداشته ...

منم زیاد دیدم ولی ادم وقتی خودش تو این موقعیته کلا یه چیز دیگس

مرسی از دلگرمی دادنات گلم❤️

خواستگار قبلیت از کجا فهمید داری جدا میشی که خودش پیام داده؟

شهرمون کوچیکه و همه میدونن

آشنا هم هستن و همینطور فامیلی خیلی نزدیک با یکی از فامیلای ما دارن کلا خبر دارن همه

چقد بی احساس شدن مردا یکی از فامیلای ما قهرکرد بخدا شوهرش انقد زنگ‌میزد بهش روزی ده تا سیم کارت عوض ...

عزیزم اگه آدمای خوبی بودن که ازشون جدا نمیشدیم ، الان همسرم تحمل یه لحظه دوریمو نداره چه برسه که یکسال دور بشم! اینجور مردا نورمال نیستن همون بهتر که برن دنبال زندگیشون

اره 9تا سکه گرفتم با طلاها

الان بهتره خودتو ازاد کنی از مردا ورابطه وهرچی 

برای خودت برو کاری که دوست داری یاد بگیر ومستقل شو 

سنی نداری عجله نکن بیکاری باز ذهنتو درگیر یک مادر شوهر دیگه کنی وهی حرف بشنوی ..دوستی داشتم توی سن کم جدا شد ورفت ارایشگری والان یک سالن بزرگ داره ..تو هم فرار کن عز هرچی رابطس حالا چه چت یا هرچی

2706