2737
2739
عنوان

دارم طلاق میگیرم.پسر مجرد اومده!

2030 بازدید | 94 پست

سلام خانوما ما نزدیک هفت ماهی میشه که درگیر طلاقیم خداروشکر داره تموم میشه...چند روز پیش خواستگار قبلیم بهم پیام داد که من هنوز دوست دارم میخوام بیام خواستگاری ولی خانوادم راضی نیستن و نمیشن ولی خودم میخوام!منم گفتم نمیتونم بهش فکرکنم چون فعلا طلاق نگرفتم.گفت یه مدت باهم باشیم تا اشنا شیم و اخلاقمون دست هم بیاد که من قبول نکردم...میترسم راستش.کسی که خانوادش راضی بودن این شد حالا الان چی میخواد بشه...این اقا دوسال خواستگارم بودن که خانوادم نذاشتن و دلیلشم سن کم پسر بود.ما باهم دوست بودیم قبلش و اشنایی داشتیم ولی وقتی خانواده من راضی نشدن من تمومش کردم..حالا بهونه خانوادش اینه چرا اول دخترو به ما ندادن؟من بیست سالمه اون اقا24.25

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از اینکه رک حرف میزنم شرمنده:  از کجا میدونی شاید چون دیگه دختر نیستی تو رو موقتا نمیخواد؟

نه ناراحت نمیشم.قبلا هم که دوست بودیم اصلا اسمی از رابطه نمیورد پسر صاف و ساده ایه الانم میگه حتی بیرون رفتنم نمیخواد ازم و فقط چت تا وقتی خانوادش راضی بشن 

2740
اره خیلی پام وایساده💔 ولی دلم شکست وقتی دلیل مخالفت خانوادشو پرسیدم گفت گفتن طرفت دیگه دختر نیست!

خب عزیزم چرا بار اول پاش نموندی ناراحت نشو 

ولی من جای پسره بودم هیچ وقت برنمیگشتم زمانی که هیچ کسو تجربه نکرده بودی سر مخالفت تنهاش گذاشتی حتی پاشم نموندی و ازدواج کردی الان که طعم زندگی مشترک چشیدی پخته تر شدی راحت تر جدا میشی

آرامش 🌱

یادت باشه ازدواج دوم خیلی خیلی خیلی مهمه حواست باشه

الان از نظر عاطفی احتیاج داری به یکی تکیه کنی  ولی یادت باشه الان وقتش نیست

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹