2733
2739
عنوان

اسنپ

82 بازدید | 4 پست

دوستای گلم شما میدونید آدرس منتخب اسنپ رو که قبلا سیو کردم چطوری پاکش کنم ممنون میشم جواب بدین

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏

یعنی هیچکی بلد نیست😔

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو لایک کن سوال منم هست

بیا عزیزم میگن چوینده یابندهست

انقد این اپ اسنپو بالا پایینو اینور اونور کردم تا بالاخره فهمیدم

توو قسمت ادرسهای منخب میری بعد روبروی اسم مورد نظرت یه رونه شکل مداد هست بزن روش بعد گزینه حذف هم میاد میتونی حذف یا اینکه ویرایشش کنی

2731