2737
2739

خودم بنا به شرایطی پدرم مجبور شد بره زندان بخاطر امضا کردن پشت چک یه نامرد

۱۵سالم بود تو بدترین شرایط روحی میرفتم مدرسه

سر کلاس بغل دستیم هی باهام حرف میزد من فقط سر تکون میدادم جوابشم نمیدادم که بگم کاری کردم

یهو معلم بهش گفت تو که انقدر عالی هستی از همه لحاظ این چه ارزشی داره که داری باهاش حرف میزنی وقتتو با آدم بی ارزشی مثل این حروم نکن

از ته دل دلم شکست

چون اوضاع روحی بدی داشتم بخاطر حرفش ترک تحصیل کردم

هیچوقت حلالش نمیکنم تا عمر دارم همیشه میگم الهی هیچوقت خیر از زندگیت نبینی

الان ۲۸سالمه هنوز یادم نرفته با یاد آورش بازم اشکم در اومد

یادم نمیره همه بچه ها برگشتن طرفم سکوت بدی تو کلاس بود

از بس بی زبون بودم هیچی نگفتم فقطم اشکم ریخت🥲

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونایی که مخالف ازدواج من با کسی که دیوونه وار همو میخاستیم شدن رو به هیچ عنوان نمیتونم ببخشم 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2740

چه نامرد بوده

مطمئن باش بدتاوان میده.... کاش میرفتی بش میگفتی چه اثر بدی گذاشت روزندگیت

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع

از این معلمهای بی شعور بی شخصیت  منم دیدم .

فقط بچه ها رو تحقیر میکنن 

از بس خودشون آدمای بی ارزش و بی شخصیت و بیشعوری هستن . حیف اسم معلم روی ایناس .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

دقیقا همسن منی و دقیقا خاطره ای شبیه تو دارم

اول دبیرستان معلمم توی کلاس جلوی همه گفت اگه بچه ای مثل تو داشتم میکشتمش

امروز از اون زنیکه بالاترم خانوادمم بهم افتخار میکنن درراینده هم انشالله بالاترم میرم

ولی اون هررزه رو نمیبخشم

حالا اون یه غلطی کرد تو چرا جوگیر شدی

به بابام خیلی وابسته بودم حالم خوب نبود 

الان لیسانس گرفتم تو ۲۸سالگی ولی دلم راضی نیست

اگه اون موقع درسمو ادامه داده بودم آیندم فرق میکرد

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.
2706