2733
2734
عنوان

وای سرویس مدرسه 😑

327 بازدید | 26 پست

دخترم و دوستاش مدرسشون نزدیک به خونه هاشون هست ما هم وقت نمیکنیم بچه هارو ببریم بیاریم چون یه بچه دیگه دارن منم یه بچه پیش دبستانی دارم

با ۲ تا از دوستاش یه خانمی رو پیدا کردیم که سرویس مدرسه هست میگه ۶۵۰ بدید ما میگیم ۶۰۰ میدیم چون بچه ها اذیت میشن، جلو دو نفر میشینن اون پشت هم ۴ نفر و دو هفته هست که سرویس گرفتیم چند روزی  هم نیومده که بچه هارو ببره بیاره 

ولی سرویسه قبول نمیکنه که ۶۰۰ بدیم میگه برای من نمیصرفه اگه ۶۵۰ ندین من دیگه نمیام 😑

واقعا موندیم چیکار کنیم 😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم  ❌️     

سرویس دیگه ای نیست بگیرین؟

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

مدرسشون سرویس نداره ما واس ۳ ماه ۸۰۰ هزارتومان میدیم البته اتوبوس هست

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
نه 

اوه چه بد ولی به نظرم با این سرویس کاری رو نمی تونید پیش ببرید بدتر اذیت میشید هم شما هم بچه ها و دخترتون

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):
2706