2733
2734
عنوان

وای سرویس مدرسه 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ما اخرین باریه که سرویس خانم میگیریم . یک ساعت خواهر منو دیر میاورد کنار مدرسشونم مدرسه پسرونه بود میگفت ابجی هرپسری رفت و امد به من ی چیزی گفت چون دیگه همه از مدرسه رفته بودن درو بسته بودن من کنار خیابون منتظر خانوم نشسته بودم.به خانومه گفتیم چرا دیر میری گفت ۲ تا سرویس دارم ناراحتی به جا دخترت یکی دیگه رو ورمیدارم، پولم اول ماه گرفته😑😑😑

2731
حالا دعواتون سر پنجاه تومن کمتر و بیشتره خب بدین بره

عزیزم منم میدونم ۵۰ تومن که چیزی نیست ولی واقعا ۱۰ روز نیومده که ببره و بیاره بچه هارو

یه روز میاد یه روز نمیاد

درخواست دوستی قبول نمیکنم  ❌️     
وای ما اخرین باریه که سرویس خانم میگیریم . یک ساعت خواهر منو دیر میاورد کنار مدرسشونم مدرسه پسرونه ب ...

آره اونم میگه من پولمو اول ماه میگیرم 

عزیزم منم میدونم ۵۰ تومن که چیزی نیست ولی واقعا ۱۰ روز نیومده که ببره و بیاره بچه هارو یه روز میاد ...

خب کلا شغلش اينه که سرویس مدرسه هست؟ چی بگم والا باید بهش بگین که هر روز بیاد وگرنه همین پولم ندین

My body is a work of art he eaten this van Gogh 🎨🗿
مدرسشون سرویس نداره ما واس ۳ ماه ۸۰۰ هزارتومان میدیم البته اتوبوس هست

مدرسشون سرویس داره ارزون هم میگیره ولی برای کوچه ما کار نمیکنه 

آره اونم میگه من پولمو اول ماه میگیرم 

امسال مد شده همه راننده سرویس ها اول ماه میگیرن دیگه ، یه بنده خدایی گفت اخه خانم حقوق منه کارمندو هم اخر ماه میدن من چطور وقتی حقوق ماه پیشو جلو جلو قسط دادم بهت پول سرویس بدم؟

امسال مد شده همه راننده سرویس ها اول ماه میگیرن دیگه ، یه بنده خدایی گفت اخه خانم حقوق منه کارمندو ه ...

آره دیگه شورشو در آوردن 😑

امسال مد شده همه راننده سرویس ها اول ماه میگیرن دیگه ، یه بنده خدایی گفت اخه خانم حقوق منه کارمندو ه ...

از بس بعضی خانوادها پول رانندهارو ندادن بنده خدا راننده دیگه اعتماد نمیکنه آخرماه بگیره سرویس بچه من پارسال بچهارو برد بعد خرداد ماه مادر یکی از بچها پولشو نداد چقد بیچاره راننده ناراحت بود