2733
2734
عنوان

بلوغ زود رس و آمپول دیفرلین؟

263 بازدید | 8 پست

سلام خانما دختر ۹ ساله که علایم بلوغ داره بردیم دکتر گفتن رفته تو فاز ۲ و باید سه ماه هر ۲۸ روز آمپول بزنه تاحالا کسی چنین موردی براش پیش اومده ؟عوارض داره این آمپول ها؟ اگه میتونید راهنمایی کنید 

.

سلام عزیزم تو سایت سرچ‌کنی خیلی ها استفاده کردن و تنها عوارضش جذب نشدن کلسیم که حتما حتما در کنارش باید کلسیم مصرف بشه 

ولی دختر شما که ۹ساله هستش دیگه بعد ۸سال بلوغ زودرس نیست دکتر چرا آمپول تجویز کرده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام عزیزم تو سایت سرچ‌کنی خیلی ها استفاده کردن و تنها عوارضش جذب نشدن کلسیم که حتما حتما در کنارش ب ...

از عید علایمش شروع شد رشد مو و سینه ها گفتن بلوغش سه ماه جلوتره حالا دیروز بردیم گفت رفته تو فاز ۲ و باید آمپول تزریق کنه

.

علتشو دکتر نگفت ؟

چرا بلوغ زودرس شده؟

درمان تضمینی بواسیر یا همورویید،سه روز.    روزی سه بار.     به مدت 20تا 30دقیقه.       توی تشت آب گرم بشینید   گره ها باز میشن وخون از گره خارج میشه     هرکی به دردش خورد 10تا صلوات بفرسته برای سلامتی و ظهور امام زمان.           خدا به شیطان گفت به آدم سجده کن ،شیطان گفت سجده نمیکنم ولی یجوری عبادتت میکنم که هیچ موجودی قبل و بعد من اونجوری عبادتت نکرده باشن.  ،خدا گفت نه من اینجوری میخوام میخوام تو منو طبق اراده و خواست خودم اینجوری عبادت کنی نه اونجوری که خودت میخوای......شیطان قبول نکردو رانده شد .....الان هم همون شگردو به کار میبره،خدا ۱۲۴ هزار پیامبرو فرستاد آخرم پیامبر مارو وقرآن و قشنگ فهموند که از ما چجور عبادتی و میخواد .....نماز بخونید روزه بگیرید باحجاب باشید و ......اما بازم بعضیا میگن دلت پاک باشه بسه ...دل پاک به چه دردی میخوره خدارو اونجور که خودش میخواد عبادت نکنیم!!!!!!!.            آیت الله بهجت میگه دنیا خانه ی بلاست...........         چه توقعاتی از خونه ی بلا دارید     
2740
از عید علایمش شروع شد رشد مو و سینه ها گفتن بلوغش سه ماه جلوتره حالا دیروز بردیم گفت رفته تو فاز ۲ و ...

یعنی سن استخوانی از سن تقویمی جلوتر بوده ؟

حتما نظر چند دکتر دیگه رو هم بپرسه بعد تصمیم بگیره چون واقعا تصمیم گیری سخته ای 

من خودم دخترم تحت نظر هنوز دکتر نگفته آمپول رو شروع کنیم ولی گفته احتمال داره لازم بشه بزنه چون قدش کوتاه میمونه اگه زود به بلوغ برسه هروقت دکتر گفت آمپول بزن حتما نظر چند دکتر دیگه رو هم مپرسم