2733
2734
عنوان

زبانم ضعیفه

91 بازدید | 13 پست

زبانم خیلی ضعیفه. چی کار کنم تا کنکور یه کم بهتر بشم ؟ کتاب تست گرفتم ولی اصلا نمیتونم بزنم. کنکورش هم فقط متن داره. هر شب کلمه بخونم؟ 

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنها راهش کلاس زبان خصوصی

پولش خیلی زیاده. یعنی هیچ راه خودآموزی نیست؟

وقتی ببینم مغزت تعطیله، با نظرت موافقت میکنم و برات آرزوی موفقیت میکنم 😂 حوصله بحث با آدم های کم عقل رو ندارم

نه متن بخون زیاد کلمه خوانی تنها اشتباه متن بخون زیر کلماتی که بلد نیستی خط بکش اول سرچ‌کن تو اینترنت اکه تصویرشو ببین نفهمیدی دیکشنری انگلیسی به اینکلیسی بزن اگه بازم نفهمیدی بعدش سرچ کن فارسیش در آخرم تو یه دفتر جداگانه بنویسش روش من برای آیلتس این بود فقط یه چیزی برای گرامرم از یوتیوب استفاده کن

کلمات بنوس تو دفتر با معنیشون انقدر بخون تا حفظ بشی

آخه بعد کل جمله رو هم نمی‌فهمم. الان کلمه ها رو درمیارم. ولی بعد باز انگار جمله برام مفهوم نیست. انگار گرامرش رو نمی‌دونم چیه و چطور کلمه ها رو بچینم

2740
آیا میدانی که انگلیسی حذف شده در کنکور؟؟؟؟

ارشد 

نه متن بخون زیاد کلمه خوانی تنها اشتباه متن بخون زیر کلماتی که بلد نیستی خط بکش اول سرچ‌کن تو اینترن ...

فارسی حرف میزنن و توضیح بدن؟

آخه بعد کل جمله رو هم نمی‌فهمم. الان کلمه ها رو درمیارم. ولی بعد باز انگار جمله برام مفهوم نیست. انگ ...

وقتی معانی رو بلدباشی کلی جلو میافتی حداقلش میدونی راجع به چی داره میگه بیشتر سوالات و میزنی 

فارسی حرف میزنن و توضیح بدن؟

اره عزیزم خواستی هم تلگرامم میدم سوال گرامر داشتی بپرس ویس میدم بهت اگرم یکی میخوای پیشرفته تر باشه همون یوتیوب هست عالی کلی هم استاد هست با هرکدوم حال کردی همون بزن 😂اتفاقا الا خودمم گرامر جلوم دارم برای آیلتس میخونم 

اره عزیزم خواستی هم تلگرامم میدم سوال گرامر داشتی بپرس ویس میدم بهت اگرم یکی میخوای پیشرفته تر باشه ...

چه خوب. باشه مرسی سرچ میکنم

کتاب زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه اثر عباس فرزام را بگیرید،گرامر انگلیسی را به فارسی آموزش داده (دیجی کالا هم داره )، البته کتاب های دیگری هم من میشناسم چه به انگلیسی چه به فارسی اگه خواستین اسمشان را بفرستم.