2737
2734

بله عوض میکنن. جاری من عوض کرد، البته از شهرفرش خریده بود ولی فکر میکنم همه جا این امکان فراهم باشه.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
بله عوض میکنن. جاری من عوض کرد، البته از شهرفرش خریده بود ولی فکر میکنم همه جا این امکان فراهم باشه.

خدا از دهنت بشنوه. 

من تابحال فرش عوض نکردم به همسرم گفتم بعید میدونم عوض کنن. گفت کاری نکردیم که پا هم نخورده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا از دهنت بشنوه.  من تابحال فرش عوض نکردم به همسرم گفتم بعید میدونم عوض کنن. گفت کاری نکردیم ...

درسته عزیزم؛ الان  فروشگاه‌های فرش خیلی رقابتی عمل میکنن و جز خدمتشون معمولا تعویض هم هست. حتی بعضا میگن ببرید پهن کنین و ببینید به دکورتون میاد یا نه؛ بعد خریدتون رو  نهایی کنین.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
2728
کاش اینم همین باشه. اونقدرررررررررررررر اعصابم از دیشب خورده که حد نداره

ان شاءالله که هست گلم