2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید مشکلتون چی بود؟

مامانم لیکن پلان داشت که خیلی بهتر شد

خودمم یه مشکل خودایمنی داشتم که باعث میشد صورتم پر از لکه های قرمز و زبر بشه که بهم دارو داد

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
مامانم لیکن پلان داشت که خیلی بهتر شد خودمم یه مشکل خودایمنی داشتم که باعث میشد صورتم پر از لکه های ...

من اگزما   دارم   دکتر قبلی نتونست درمان  کنه   خوش اخلاق هست قشنگ‌گوش بده یا از این دکتر بداخلاقاس  

ببخشید زیاد میپرسم میخوام دیگه فردا وقت بگیرم پیشش

اگر تو بی من بهتری  ترجیح میدم بری 
واله بهروزی

میشناسمش و چندباری برای پوستم پیشش رفتم ولی اصلا راضی نبودم و نیستم. پوست صورتم به جای اینکه بهتر بشه، بد‌تر شد. اشک منو درآورد 

کاربری 5 ساله م تعلیق شد    نی نی یار لطفا کاربری ما بامعرفت ها رو برگردون
2740
میشناسمش و چندباری برای پوستم پیشش رفتم ولی اصلا راضی نبودم و نیستم. پوست صورتم به جای اینکه بهتر بش ...

نمیدونم راستش

چون مامان من مشکلشو اصلا دکترای دیگه تشخیص نمیدادن ولی این با معاینه ساده متوجه شد و دارو داد

خودمم واسه همین که مامانم راضی بود پیشش رفتم 

اما خب مشکل خاص دیگه ای نداشتیم که پیشش بریم در حد همین دوتا مورد بوده

شاید تو مشکلات دیگه گند بزنه

من اگزما   دارم   دکتر قبلی نتونست درمان  کنه   خوش اخلاق هست قشنگ‌گوش بده یا از ...

آره خوش اخلاقه خوبم گوش میده

صورت منم خیلی دقیق معاینه کرد

اگزما رو نمیدونم والا کارش خوبه یا نه

نمیدونم راستش چون مامان من مشکلشو اصلا دکترای دیگه تشخیص نمیدادن ولی این با معاینه ساده متوجه شد و ...

بیماریهای پوستی رو خوب درمان میکنه ولی مثلا جوش و جای جوش و لک رو برای من، نتونست درمان کنه. من چند ماه مداوم پیشش میرفتم ولی پوست صورتم افتضاح شد با اینکه داروهای خارجی میگرفتم. صورتم مثل کویر لوت، خشک میشد و ترک برمیداشت. با گریه پیش یه دکتر دیگه رفتم تا بهتر شدم. 

بیماریهای پوستی رو خوب درمان میکنه ولی مثلا جوش و جای جوش و لک رو برای من، نتونست درمان کنه. من چند ...

ای بابا🤦‍♀️

پس تو کار زیبایی همچین خوب نیستش

پیش چه دکتری رفتی؟

دکتر ساعتی که بعدش یه دکتر بهتر پیدا کردم به اسم توسلیان. 

دکتر توسلیان کارش عالیه. هر کی رو دیدم ازش راضی بوده. پوست منو نجات داد

دکتر ساعتی که بعدش یه دکتر بهتر پیدا کردم به اسم توسلیان.  دکتر توسلیان کارش عالیه. هر کی رو د ...

همون که میگن واروی گیاهیی میده؟

مطبش ولیعصره؟

اگر تو بی من بهتری  ترجیح میدم بری 
2706