2737
2734
عنوان

شوهرم تو. روم گفت خيلي حسودي

469 بازدید | 20 پست

سالگرد ازدواج دوستشه براي هم استوري گذاشتن بيست دقيقه بعد دوستش شوهرمم واسه من گذاشته اومده خونه گفتم چه عجب استوري گذاشتي( معمولا اين كارو نميكنه) گفت گذاشتم تا دعوا نشه😐😐گفتم مگه من حسودم؟؟؟؟ گفت اره معلومه خيلي حسودي.... 

به قول امروزیا بگو حسود توام😝

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂حالاگذاشته دیگه چیکارش داری

*(میگه کــıllıllı :م‍‌ن‌ازدی‍‌وان‍‌ه‍‌ادی‍‌دم‌ه‍‌زاران‌ع‍‌اق‍‌ل‌م‍‌رده◉彡.....مـیخوامــ یهــ شـعـبـدهـ بـازشــمــ↻ ولــی غـیـبــ‌شم دیـگهـ ظـاهـرنـشـمـــ !!:)..ღگاıllıllıهی جور دیگََر بایََّد دید زیرا جَهان جور دیگَر است..☘🍃..آّـّבّمّاّ شّوّخّےّ شّوّخّےّ زّـّבّنّ گّنّجّشّکّاّ جّـّבّےّ جّـّבّےّ مُّّرّـّבّنّ..♡بعضے وقتـاهم میـشـہ تو تنهایے.. بـہ خـود رسیـد.! بـہ خــــــدا..ツبـہ بخــشـش✦میشـہ اشک ریخـتو خالے شد=)میشـہ بخشیـد وگذشـت.! میشـہ رفتـو رسیـد!🚶🏻‍♀✨................◁❚❚▷موزیک تنها دلداری منه...‌‌‌‌‌‌‌‌♬═✧وقتیــ بـہ روی مـا دریچه‌اے بـہ نـام اطمـینان بسّته شُّــدتماıllıllıم *آزادی* هاےزمین را قفسّ فرا گرفت✯↻ سِِِفََِیدّ عَِیَََِِن ِِِکَََف ِِِبهََِِشَِت💟 اََّماَِ هََِنوُُُ بُّغّضَِ تُوُ گََِلُو مََّنِِه چِِ زِِشَِت🥺

این چیزا رو با خنده رفع کنید خودتو لوس کن بگو دلم میخاد😌 بعدشم بگو تا بااااشه از این دوستا ک ازش چیز یاد بگیری😂😂

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2738

سابقه داری یا چی ک اینجوری میگه. چرا منتظر این هستی ک طرف استوری سالگرد بزاره. حتمن چک میکنی ک منتظری. والا چی بگیم

خدایا دلم پره.دلم بدجوری گرفته                                       مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚          وزن اولیه شروع  :69 قد=۱۶۰ وزن فعلی58/400😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            

به دل نگیر شوخی کرده 

برا دوستش گذاشته بعد با خودش گفته چرا برا همسرم نزاشتم که عزیزتره . ادبیات چه عجب فلان کارو کردی تو که اهلش نبودی و اینا درست نیست باعث میشه فرد علایق آنی خودشو بروز نده و محبتش نسبت به اطرافیان رو پیش خودش نگه داره

این چیزا رو با خنده رفع کنید خودتو لوس کن بگو دلم میخاد😌 بعدشم بگو تا بااااشه از این دوستا ک ازش چی ...

اخه واسم سنگينه چون اونا گذاشته اينم گذاشته عشق از روي ترس و جلوگيري اززدردسر؟ 

من منتظر نيستم خوب فالو دارم واسم مياد

ول کن بابا

مهم دوس داشتنه ک ببین دوسش داری دوست داره . مجازی بیخیال عزیز

خدایا دلم پره.دلم بدجوری گرفته                                       مانکن های زیبا 140۲/07/28  💚گروه سبز💚          وزن اولیه شروع  :69 قد=۱۶۰ وزن فعلی58/400😴            هدف اول : 65🔑🔓  هدف دوم : 62🔑🔓                        هدف سوم=۵۸🔒 هدف چهارم=۵۵ 🔒                            
2706