2737
2734

پدر دخترم( همسرسابقم) خیلی تایم کمی خونه بود، و چون دخترم زود می خوابید خیلی همدیگه رو نمی دیدن، دخترم هم پرستار داشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نامزدم الان خیلی با دخترم اکیه، یعنی با هم خیلی وقت می گذرونن، چقدر دخترم منعطف و منظم تر شده، و وقت هایی که سه تامون هستیم برام خیلی راحت و خوبه و حتی شیرینه

می دونم برای تغییر موضع الان زوده ولی واقعا فکر می کنم بتونم چندتا بچه ی دیگه هم داشته باشم، احساس تنهایی و تک والد مسول بودن توی بچه داری واقعا برام آزاردهنده ترین بود، روی قلبم سنگینی می کرد

2738
سلام مونا جان خوبی؟دقت کردی اصلا دیگه جواب پیامای منو دیگه نمیدی🙄🙄

سلام ترانه جانم، من خوبم تو چطوری؟ دخترک خوبه؟ خیلی مشغله دارم، اینجا میام هیجانم رو تخلیه کنم بیشتر که خرابکاری نکنم

آزمونت چی شد عزیزم؟

سلام ترانه جانم، من خوبم تو چطوری؟ دخترک خوبه؟ خیلی مشغله دارم، اینجا میام هیجانم رو تخلیه کنم بیشتر ...

من نمیدونم از چیه ولی اگار افسرده شدم .همش اشکم لب مشکمه دوس دارم گریه کنم و حوصله هیچی ندارم

2706