2737
2734
عنوان

پشیمونم از بچه آوردن

575 بازدید | 48 پست

یکی داشتم بسه م بود به اندازه ده تا اذیتم کرد میخواستم سقط کنم شوهرم نزاشت الان دنیا اومده و نمیخوامش نگید ناشکری بخدا نیستم خسته م اولی و تنها بزرگ کردم دومی هم همین میشه قلبم شکسته یکی من ‌برگردونه عقب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونم همچین مامانی نمی خواد

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2740

دختر منم دو سالشه خیلی اذیت میکنه همش میخواد با یه نفر بازی کنه ولی من میخوام امسال دوباره حامله بشم یکی دیگه بیارم که اولی از تنهایی دربیاد کمتر اذیت کنه.   بچه ها گناه دارن تنهان.  خود من تا ۷ سالگی تنها بودم    اصلا خوب نیس

عزیزم حالا که دیگه آوردی سختیش هم به جون بخر ناشکر نباش خیلیا الان تو صف وانتظارن خیلیا الان تو بیمارستانا درگیر دوا درمونن..دیگ خدا بهت هدیه رو داده کاری که نمیشه کرد باید به این باور برسی که در قبالشون مسئولیت داری

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚