2733
2739
عنوان

ناخن کاری

113 بازدید | 19 پست

سلام دوستاان بنده متاهلم و خانه دار یه دختر کوچولو دارم

میخوام برم لاین ناخن خیلی یفت و سخت یاد بگیرم

بتونم حداقل چندتا مشترب هم شده بگیرم شاید چندوقت گذشت خودم بتونم فقط برا ناخن کاری یه جایی اجاره کنم کار کنم

خیلی استرس دارم بین دوراهیم

از شهرهای کوچیک تهران هستم

کسی تجربه ای داره دلسوزانه بگه

عزیزم منم چند روز دیکه میخوام برم کاشت ناخن و مژه رو یادبگیرم

وای خیلی حس بدیه

همش میترسم مشتری نباشه این همه هزینم بره رو هوا چ کنممم

خواهرمم میخواد باهام بیاد ب من میگه برو مژه اونم ناخن بعدها دوتایی یه حرکتی بزنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خیلی حس بدیه همش میترسم مشتری نباشه این همه هزینم بره رو هوا چ کنممم خواهرمم میخواد باهام بیاد ...

ن خیییلی درآمد داره برو یادبگیر یه مدت تو برنامه کار کن مشتریاتو ک جمع کردی تو سالن صندلی اجاره کن سایت خطا میده اسم برنامه رو نمیشه بنویسم 

2742
وای خیلی حس بدیه همش میترسم مشتری نباشه این همه هزینم بره رو هوا چ کنممم خواهرمم میخواد باهام بیاد ...

ببین یه برنامه هست ک نصب میکنی رو گوشیت ثبت نام میکنی میزنی ک مثلا ناخنکاری بعد مشتری میاد بهت پیام میده آدرس میفرسته میری خونش انجام میدی الان دیگه بیشتر ناخنکارا و مژه کارا با این برنامه کارمیکنن کاملا هم قابل اعتماده اسم برنامه رو نمیشه بنویسم یا اینکه میتونی یه مدت تو خونه خودت کار کنی یه میزو صندلی بخر همین ک مشتریات زیاد شد صندلی اجاره کن

2738
حالا کیه ک بره خونه مردم ناخن بکاره🤣🤦

وااا نگو همه ملت تو این برنامه کار میکنن هزینه رفت و آمد و اسنپ و اینا هم‌با اون طرفه ک میری خونش هر کی هر هنری داره تو این برنامه کارمیکنه چون درآمدش عااااااااالیه بزن گوگل راجبش بخون متوجه میشی

وااا نگو همه ملت تو این برنامه کار میکنن هزینه رفت و آمد و اسنپ و اینا هم‌با اون طرفه ک میری خونش هر ...

من خیلی ترسوم خیلی😶فک میکنم ملت میخان منو بکشن خخخ ی بیماریه فک کنم

2706