2733
2739
عنوان

یعنی کسی بچه اینجوری نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 96570 بازدید | 197 پست

دختر من تازه وارد 10 ماهگی شده وزنش5 کیلو رشد قد و دور سرش نرمال ولی وزنش خیلی کمه،تاخیرتکامل داره هنوزکامل گردن نگرفته نمیشینه و رو پاهاش واینمیسته شله.... 

ام ار ای و نوار مغز خوب بوده ازمایش متابولیک داده ظاهرا نرمال نیست یک چیزهای کم زیاد اما نمیدونم چرا دکترا بهش اشاره ای نمیکنند،و میگن که نمیدونند مشکل چیه و هنوز پیگیرم... ولی دکتر ازمایش گف از متابولیک!

دوتا دکتر مغزاعصاب خوب بردم یکی تشخیصی نداشت یکی هم گف ازمایش ژنتیک بده دکتر غدد هم نگف متابولیک و ازمایش اسیدهای ارگانیک ادرار نوشت ک جوابش نیومده

هم لاغر هم شل هم تاخیرتکامل....چرا آخه 3 تاچیز باهم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانومای عزیز میشه لطف کنین بیاین و از وضعیت بچه هاتون بگین؟پسرم مشکوک ب متابولیکه.۶ ماهشه و دور سرش کوجیکه .سی تی اسکن داد و جوابش خوب بود خدا رو شکر.دکتر مشکوک شد ب متابولیک که هنوز ج آزمایش نیومده.بچه هاتون از لحاظ ذهنی و حرکتی چطورن؟

با سلام

کودکانی که مبتلا به بیماری های خاص هستند و از این بیماری ها رنج می برند، باید رژیم غذایی خاصی را رعایت کنند و نمی توانند هر گونه غذایی را در لیست غذا های خود قرار دهند. پپتامن جونیور نستله هلث ساینس یک غذای مکمل برای کودکان بیمار است که به واسطه ی آن می توانند تمامی ویتامین های مورد نیا خود را دریافت کنند.

2731

سلام منم بچه م متابولیک داشت هفت روزه فوت شد حالا میخام باردار شم میترسم بازم این مشکلو داشته باشه منو شوهرم فامیل نیستیم کیا بچشون متابولیک داشته و بچه بعدیشون سالم بوده تو رو خدا راهنمایی کنید

2740

بخدا نمیدونم چی بگم یه مدت کوتاه هستش که به خاطر خواهر زاده ام با این بیماری آشنا شدم ولی الان که نظر شماها رو میخونم میفهمم که خواهرم تنها نیست به خدا شماهایی که اینچنین بچه هایی رو بزرگ میکنید از بنده های خوب خدا هستید خدا همه ما رو با یه چیزی امتحان میکنه شما هم با بچه ها تون ولی به درگاه خدا برای همه بچه های شما دعا میکنم که خوب بشن شمام برای خواهر زاده من دعا کنید 

سلام خانم یلدا ببخشید میدونم این پست بداقبل ولی یه سوال داشتم ازتون خاستم بپرسم دختر منم مشکل متابولیکی داره الان دختر شما  مدرسه عادی میره واینکه از لحاظ ذهنی ودرکی روبه راه شده  ممنونم دعوت دوستی قبول کنید وازتون سوالاتی بپرسم

ارین خان خاستم بپرسم دختر متم مشکل پسر شماروداره ولی ما دیر متوجه شدیم البته ام ار ای دخترم نرمال نبود ولی الان هنوز راهنیفتاده ودارومصرف میکنه البته درک وذهینی هم  از همسناش پایینتره خاستم ببینم.چون ما دیر فهمیدیم تاثیر داشته تو  ذهنیت وجسمیشوروبه راه میشه به نطرتون الان دوسا وچهار ماهشه واینکه  ببخشید ام ار ای پسرتون سالم بود ممنونم 

سلام تروخدا بگین راهنمایی کنین منو بچتون الان چطوره

سلام چطوره بچه شما؟

منم پسرم یکی از همین بیماری هارو داشت نمیدونم چه نوعی بود هیچ ازمایشی تشخیص نداد

پسرم 20 روز بستری بود و همش سرم تو دست و پاش و اخرم گردنش 😢 

ولی پسرم رفت و مارو تنها گذاشت الان یک ماهه ک دیگه ندارمش 

داغ فرزند خیلی سخته جگر سوزه

و بدتر ازاین که دکترا گفتن بچه بعدیتم همینجور میشه و من رسیدم ب ته دنیا نمیدونم چجور بدون بچه زندکی کنم

2706