2737
2734

دخترخالم با عکس طلاهای دوستش پز میداد به ما،با حقوق اون پز میداد یه بار گفت دوستم هفت تومن میگیره گفتم خب منم این ماه حقوقم هفت تومن شده بعد یه مدت گفت نه دوستم ده تومن میگیره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر عموم رفته دایرکت داده به یه بازیگر که من ارزومه یبار بیام سر پروژه فیلمبرداری شما رو از نزدیک ببینم ،یارو هم قبول کرده و سر یا فیلمی بهش اجازه دادن رفته ،دخترعموم عکاسه رفته با دوربین خودش اونجا چندتا عکس با بازیگرا و لوکیشن انداخته بعد از پخش سریال گذاشته تو پیجش ،زنموم حالا هرجا میشینه میگه دخترم عکاس صدا و سیماست😅😅😅

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2740
یک بنده خدایی ماشین قرض گرفته بود زنگ زد که آره داریم با شاسی بلند دوستمون میریم سفر!!!تو همون سفر ه ...

وای خدا یاد دوستم افتادم عکس شاسی بلندی که باباش خریده بود گذاشته بود پروفایلش  

دختر عموم رفته دایرکت داده به یه بازیگر که من ارزومه یبار بیام سر پروژه فیلمبرداری شما رو از نزدیک ب ...

مامان من خیلی وقت پیش رفته بود گفته بود دخترم پزشکی قبول شده حالا من زود رفتم جمعش کردم گفتم نه پزشکی قبول نشدم آبرومو برد

وای خدا یاد دوستم افتادم عکس شاسی بلندی که باباش خریده بود گذاشته بود پروفایلش    

بعد جالبه ما داریم تاحالا نشده یک بار بگم پیش کسی یا پز بدم تازه یکی میگه ماشینتون خوبه مال ما مثلا سمند میگم سمند هم داشتیم عالی بوده مال دنیا که پز نداره آخر هم تو دنیا میمونه بعد جالبه تر اینه این شخص یک کشور دیگه زندگی میکنه و میگه بهترین ماشین رو داریم اونجا کسی که دیده باشه و داشته باشه پز نمیده والا!!!

هرچی آرزوی خوب مال تو 
وای عجب آدمی جای اینکه بگه مبارک باشه

بخدا همین الانشم یهو از حسادت یه کارایی میکنه 

من سر دخترم بارداربودم ولی به هیچکس نگفته بودم ۵ماهم بود یهونشست جلو شوهرم گفت برا زنت ف.ال گرفتم طرف گفته دیگه باردار نمیشه ونازاست😂😂😂😂شوهرمم تر تر میخندید

2706