2733
2734
عنوان

خونریزی بعد زایمان

3803 بازدید | 11 پست
سلام . سه ماه و نیمه سزارین شدم . بعد گذشت این مدت من همچنان خونریزی دارم . سونو و آز هورمونی انجام دادم اکی بود . الانم با وجود مصرف روکین باز خونریزی دارم . نمیدونم دیگه چی کار کنم؟تجربه ای دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خسته شدم نمیدونم اینجوریشو ندیده بودم ، از دوران بارداری کم خونی شدید داشتم الانم که دیگه فک نکنم چیزی از اهن تو بدنم باشه ، اخه قرص اهن میخورم خودم و بچه یبس میشیم جای بخیه هامم اذیت میکنه از خیرش میگذرم
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
ولی چند وقت پیش یکی تو یه تاپیکی گفت که پونزده بیست سال پیش مادرش بعد از زایمان تا چند ماه خونریزی داشته اخرش دکتر امپول ویتامین k (انعقاد خون)براش میزنه خوب میشه اما این دارو رو بدون نسخه نمیدن به دکتر زنانت بگو شاید برات بزنه
 من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
2740
منم زایمان اولم دو ماه خونریزی داشتم، دکترم گفت شاید یه قسمت جفت مونده بعد سونو گفت نهدمشکلی نیست، امپول ویتامبن k زد خوب شدم، الان هم دو ماهه زایمان کر دم بعد ۳۵ روز خونریزی ، هر چند روز یه بار لک میبینم، میخوام برم دکتر
فقط خدا 
سلام من یک ماهه سزارین کردم اولش خونریزی ام زیاد بود بعد کم شد ولی بعضی اوقات که کار میکرد م یک دفعه زیاد میشد رنگشم 10روز اول روشن بود ولی بعدش همش تیره بود و به زردی میز ولی الان باز خونریزی دارم رنگشم قرمز ممکن رحمم جمع نشده باشه دکترم رفتم بعد از یک هفته هیچی نگفت دکترم خیلی دکتر حاذق هست چکار کنم میترسم برم دکتر به خدا دیگه کشش عمل و کورتاژ ندارم توروخدا راهنمایی ام کنین خطرناکه؟