2733
2739

۳۷ هفته ام دیروز ی حالاتی داشتم ک ب بيمارستان مراجعه کردم و متوجه شدم سنگ کیسه صفرا دارم بنظرتون با این حال سزارین مبشم یا طبیعی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین دکترت چی میگه... اگ خیلللی حاد باشه اول مشکل صفراتو حل میکنن... شایدم سزارین بشی. اگرم زیاد درد و اینا نداری و خیلی مشکلی باهاش نداری میزارن بعد زایمانت درمانش میکنن

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
ببین دکترت چی میگه... اگ خیلللی حاد باشه اول مشکل صفراتو حل میکنن... شایدم سزارین بشی. اگرم زیاد درد ...

درد سمت راست پهلوهامو دارم و مقدارش در سونوگرافی ۳۰ زده حالا نمیدونم زیاده یا نه

2740
درد سمت راست پهلوهامو دارم و مقدارش در سونوگرافی ۳۰ زده حالا نمیدونم زیاده یا نه

اگرررر خیییلی درد و حالت تهوع داشته باشی صفراتو حل میکنن.  نگران نباش بلخره هر کدومش ی مزیت خاص خودشو داره از دکترت بپرس بعدا... 

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد