2737
2734
عنوان

اسکرین چت با شوهرم

1510 بازدید | 70 پست

ی لحظه بیاید کمک میخوام ازتون.ما چند وقتی هست مشکل داریم.کلا سردیم.اون همش سرش تو گوشیه چت میکنه.حس میکنم دوست نداره کنارش بشینم.واسه همین بهونه میاره

حالا خلاصه چند روز قبل خسته بود تو ماشین داشتیم از جایی برمیگشتیم درِ خونه بودیم.دخترم گفت بریم فلان پارک ببینم بازه یا نه.من گفتم اگه باز باشه مبخوای چکار کنی که شوهرم حرف زشتی بهم زد منم ناراحت شدم پیاده شدم و بعد هم یخورده دعوامون شد و اون فوری کلی داد و بیداد میکنه و ی کوچولو منو زد

بفیه ش بعدی میگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740

امان از گوشی

پدر منم از وقتی سرش رفت تو گوشی

کم کم باهامون سر شد

دست بزن و بددهن شد

24ساعتم سرش توی گوشیشه

قبلا جونشو واسمون میداد 

تازگیا میگ تو چرا زنده ای؟  

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟
2706