2733
2734

همچنان مونده ،خدایی فازتون چیه 

پسره اشناس 

خیلی نزدیکیم به هم 

اما با ۷،۸ تا دختر همزمان رابطه داره 

با پسره دعوام شد گفتم به دوس دخترات میگم با چند نفری 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

خب لابد مشکلی نداره یا هرچی به هرحال زندگی خودشه نمیشه مجبورش کرد که چه کنیم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد واقعا دلم برا یکیشون سوخت گفتم گناه داره 

به یکیشون گفتم 

برگشته میگم خودم میدونم هوله اما میخام بمونم 

چرا خودتونو انقدر بی ارزش میکنید 😕

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2738

احتمالا باور نکرده یا فکر میکنه تو میخوایش🤣🤣

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️ 
خب لابد مشکلی نداره یا هرچی به هرحال زندگی خودشه نمیشه مجبورش کرد که چه کنیم

با هرکلی ادم رابطه فلان داره ،حداقل از مریضی بترسه 

وا چطور ممکنه؟

بخدا نمی‌دیدم میگفتم دروغه 

کار خوبی نکردی مث بچه ها خبرچینی کردی 

خبر چینی کجا بود 

به پسرهفتم جالب اینجاس پسره گف تو رو خدا بیا بش بگو دارم با این کات کنم حوصله امو برده 😕

2706