2733
2734
عنوان

به دختره گفتم نامزدت بجز تو با ۶ نفر دیگه دوسته اما

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 54 پست
بذاریه واقعیتی بگم زن ها وقتی می بیین یه پسر باچندنفرتورابطه است بیشتر جذبش میشن

اره حس حسادت رخ میده ولی اون واسه وقتیه ک طرف مثلا شوهرت باشه بچه داشته باشی ازش بنظرم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم _ خوشحال و شاد‌ و‌ خندانم :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دختره اوکیه پس هنوز

واقعا خودمم موندم 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
کار خوبی نکردی مث بچه ها خبرچینی کردی 

عزيزم اینا خبرچینی نیست این یعنی نجات از دست آدم های لاشی همین وقتی ک عاشق میشی کور میشی حالا ک یه نفر میبینه میتونه دست یه ادما نابینا رو بگیر  چ اشکالی داره

2731
بذاریه واقعیتی بگم زن ها وقتی می بیین یه پسر باچندنفرتورابطه است بیشتر جذبش میشن

اتفاقا خیلی حال به هم زن هست ،متأسفانه یسری دخترا مثل پسرای هول شدن هیچی براشون مهم نیست فقط اون لذتی که تو لحظه میبرن براشون کافیه ،چه بسا خودشون هم همزمان با چند نفر تو رابطه هستن 😵‍💫🤮

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احتمالا باور نکرده یا فکر میکنه تو میخوایش🤣🤣

نبابا دختره منو میشناسع قبل اون بهش گفتم اینو مفتم بدن من برنمیدارم 

دختره خودش بغض داره میگه اره میدونم لاشیه اما میخام بمونم 🤕

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2740

نه من خودم زنم. اینا فانتزی فیلم ترکیه 

اما ببینن پسر به یه دختر لبخند زده از چشش میوفته یارو 

اتفاقا خیلی حال به هم زن هست ،متأسفانه یسری دخترا مثل پسرای هول شدن هیچی براشون مهم نیست فقط اون لذت ...

باخودشون می گن اون پسره یه چیزی داره که دخترا دورش هستن،بذارمنم جزو اون دخترای دورش باشم

احترام احترام میاره....
لابد ب پسره گفته ک از اون ک شنیدی حتما منو دوست داره از حسودیش میگه معمولا پسرا اینجوری گندکاریشونو ...

پسره بخدا جلوم روم گف ببین داره راس میگه ها 😕دختره خبر داشت قشنگ 

2706