2733
2739
عنوان

جوجه دخترم

172 بازدید | 14 پست

دخترم یه جوجه خریده بود چون ماحیاط نداریم گذاشت خونه ی مامانم یه جوجه رسمی ناز وشیطان مامانم اینقدر بهش عادت کرده بودمن که اصلا ازبیرون خوشم نمیاد اونو دوست داشتم مامانم دیروز زنگ زد گفت جوجه مريض شده دخترم کلی گریه کرد ازدیروزه رفته اونجا کلی دعا کرد خوب بشه مامانم الان زنگ زد کلی گریه کرد گفت جوجه مرد 

خدایا گل پسرمنوخودت به حق آبروی خانم فاطمه الزهراشفابده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

جوجه همینه دیگه اکثرا میمیرن مخصوصا اگه اسباب بازی بچه ها باشن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم عید واسه دخترم خریدم یه طوری انگار گیج بود بعد دو روز هم مرد

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738

حس بدیه من روحیم حساسه و خیلی زود به حیوونا وابسته میشم یه خرگوش خریدم چون جا نداشتیم بابام داش به کسی ۱ ماه پیش هنوز گریه میکنم براش و دیگه حیوون خونگی نمیخرم 

جوجه برایه بچه هاتون نخرید  چون خیلی زود میمیره و تو روحیشون تاثیر بد میزاره

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش

نه بابا دخترم ازدیروز رفته اونجا هی بالا سرشه میدونست مریضه میخوادبمیره من کلی دلداری دادم گفتم عیب نداره جوجه ها اکترن میمیرن یکی دیگه برات میخرم 

خدایا گل پسرمنوخودت به حق آبروی خانم فاطمه الزهراشفابده 

جوجه رو تو محیط گرم نگه داری و نزاری خیس بشه و حواست باشه ک غذا بخوره هیچیش نمیشه =*)

هیچوخ تک نخرید ترکیب ۳ تا خوبه

اونجا یه زره دون بریزید تو ظرف جوجه هایی ک غذا میخورنو انتخاب کنید 

غذاشونم زرده تخم مرغ بدید شبا 

البته اکثر جوجه هایی ک بیرون میفروشن مریضن طفلکیا

2706