2733
2739

این بچه گربه وسط خیابون تو سرما بدون مادر بود دلم سوخت آوردمش خونه محیطشو گرم کردم اما بازم جیغ جیغ میکنه تجربه ندارم کمک

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

شیر بدون لاکتوز بهش بده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از کجا میدونی بدون مادر بود؟

شاید مادرش رفته غذا بیاره ببر بزار سرجاش گناه داره 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2740

عزیزم

البته ممکنه مادرش برگرده

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

به فکر اینم باش خدایی نکرده تو خیابون تو هر آشغالی بوده یه وقت با خودش مریضی نداشته باشه شما هم آلوده بشین 

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
2706