2733
2734
عنوان

این بچه گربه رو از خیابون پیدا کردم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 19 پست
از کجا میدونی بدون مادر بود؟ شاید مادرش رفته غذا بیاره ببر بزار سرجاش گناه داره 

خیلی منتظر موندم چون بغل خونمون بود اگه مامانش بیاددنب انقد سر صدا میکنه که میفهمم میدم بهش

چون یه بارم تو پارکینگ یه گربه زایمان کرده بود طفلی بچش از سرما مرده بود تا این بیاد همسایم بچه رو انداخت دور تا دوروز میومد اونحا سرو صدای بلند فک میکرد بچش گم شده

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از کجا میدونی بدون مادر بود؟ شاید مادرش رفته غذا بیاره ببر بزار سرجاش گناه داره 

مادر گربه وسط خیابون ولش نمیکنه بره، بچه هاش جای خلوت و امن میگذاره 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
مادر گربه وسط خیابون ولش نمیکنه بره، بچه هاش جای خلوت و امن میگذاره 

حدسم اینه که کسی بچه گربه رو آورده رها کرده خیلی دنبال مامانشم محل ما یه گربه داره اونم طوسیه 

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2742

بله ظاهراً بچه گربه رو گرفتن رها کردن

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...