2733
2734
دوبار بهش دادم خیلی بدش میاد تف میکنه بیرون!!!!!
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
یاسمین آخه میگم بعضی وقتا حداقل بذارم دهنش به کارام برسم یا شبا واسه خوابیدنش
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دادم راضی ام که دادم چون خیلی اذیت میکرد . من بااب قند درست میکردم نوک پستونک وتوش میمالیدم شیرین میشد میگرفت
صدمرده زنده میشوداز ذکریاحسین/ارباب مامعلم عیسی بن مریم است
2731
شاید یه کم طول بکشه که عادت کنه ولی بنظرم پستونک خوب باشه من به بچه اولم پستونک ندادم و خیلی هم بدم میومد هرکی میگفت پستونک! ولی اینقدر به سینه ام وابسته شده بودو یه سره مک میزد واقعا اذیت میشدم میخوام به این یکی بچه ام حتما پستونک بدم
بستنی جان دیشب امتحان کردم روت گلاب حالش به هم خورد
آره گل یاس یه چند بار دیگه تمرین میکنم
2740
آخی زنده باشه یاسمین جان