2733
2739
عنوان

درباره دوره ماهانه بعد زایمان میشه راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 41 پست
من اینجور نبودم فقط لکه دیدم ، یکسال بعد پریود شدم . شاید پریود شدی ، یاکم خون . مرتب قرص اهن و غذا ...

یعنی از کم خونیم میشه؟ به خونریزی افتاد

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
خودتو تقویت کن  گوشت کباب کن بخور چهارمغز و البته قرص آهن بخور و کلسیم میشه به خاطر ضعف و کم‌خ ...

اره انقدر درگیر بچم اصلا به خودم نمیرسم

انگار بدم کم آورده جون تو تنم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره انقدر درگیر بچم اصلا به خودم نمیرسم انگار بدم کم آورده جون تو تنم نیست

سعی کن از همسر و اطرافیانت کمک بگیری و برای خودت حتی به مدت خیلی کوتاه وقتی را اختصاص بدی 

الحمدلله رب العالمین ...
2742
سعی کن از همسر و اطرافیانت کمک بگیری و برای خودت حتی به مدت خیلی کوتاه وقتی را اختصاص بدی 

اره کمکم هستن ولی واقعا خیلی درگیرشم بچم هم رفلاکسی هست هم کولیک شدید داره دایم درگیرشم اصلا وقتی برای خودم نمیمونه

تا چهل رو طبیعیه من خودم چهلم پاک شدم

اخه من ۹ روز پاک بودم از روز ۳۱ ام شدید خونریزی کردم معذرت می خوام ولی خون تازه و قرمزه و دردای شدید پریودی دارم یعنی خونریزی بعد زایمانه هنوز  یا پریودیه؟

2740
اخه من ۹ روز پاک بودم از روز ۳۱ ام شدید خونریزی کردم معذرت می خوام ولی خون تازه و قرمزه و دردای شدید ...

بنظرم تا چهل روز همچنان همون خون بعد زایمانه بعدش پریود میشی چون میگن تا ۷-۶ هفته پریود نمیشی بعد زایمان. من خودم چهلم که پاک شدم تا ماه پنجم خونریزی نداشتم بعدم پریود شدم خیلی کم بود خونریزیم الان دفعه دومه که پریود شدم و خیلی زیاده. کلا انگار یکم طول میکشه به وضع سابق برگرده. ولی شما هنوزم پریود نیستی اینجور که من خوندم.

بنظرم تا چهل روز همچنان همون خون بعد زایمانه بعدش پریود میشی چون میگن تا ۷-۶ هفته پریود نمیشی بعد زا ...

درد پریودی داشتما

الان بعد ۵ روز خونریزی امروز خونریزی نداشتم اومدم شکمم با شکم بند بستم که جمع بشه همون موقع که بستم معذرت 

می خوام خون تازه دوباره راه افتاد 

الانم درد زیر شکم و لگن دارم 

خسته شدم دیگه

درد پریودی داشتما الان بعد ۵ روز خونریزی امروز خونریزی نداشتم اومدم شکمم با شکم بند بستم که جمع بشه ...

شاید چون بستی اینطور شدی شاید بقیه ی خونه داخل رحمته که بخاطربستن فشار اومده بهش داره بیرون میاد. شیر میدی ؟

درد پریودی داشتما الان بعد ۵ روز خونریزی امروز خونریزی نداشتم اومدم شکمم با شکم بند بستم که جمع بشه ...

یه تایپیک دیگه هم دیدم که خانومه از وقتی شکم بند بسته خونریزیش زیاد شده. 

2706