2752
2734

یه جوری میگی انگار فقط تو این دنیا خودت داری درس میخونی و دانش آموزی😅

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میدونم لاشی بازیه ولی من از فردا تا امتحان های خرداد مدرسه نمیرمم

ما از بهمن نرفتیم 😂💁‍♀️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
مگه میشههه

از تیر شروع کردن بهمن درسا تموم شد

فقط برای رفع اشکال گاهی کلاس میزاشتن 

بعدشم فقط ازمون و امتحان و خوندن 

لاشی ماییم😅😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

خرگوش باهوشمون که تو باشی دیگه وای به حال بقیه خرگوشامون😁

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ب عنوان کسی که نهایی دینی ۱۷ شد میگم 

گوشی رو ول کن 

برو کتاب رو بخون ب صورت روزنامه وار و فقط نگاهش کن 

بعضی سوالات رو رندوم بخون

ب جدول و تصاویر ی نگاهی بنداز 

فردا ک رفتی با دوستات یه جمع بندی کن و ببین اونا چی خوندن و با خودت مرور کن

خدا سر شاهده سه تا سوال با همین مرور ساده با دوستام جواب دادم تو امتحان

یالا برو گوشی ات رو ول کن

تو چه میفهمی از حال دانشجویی که امتحان مدنی داره😂

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼