2752
2734
عنوان

دانشجوها بیاین راهنمایی کنین

100 بازدید | 21 پست

اگه خابگاه نمیدن و کلاسا تایمشون با فاصله ازهم  شروع بشه چی کارکنم. و اینکه فردا ک میرم صندلی بشینم بگم ازجام بلند بشه یا هرجا دلم خاست بشینم .😁اصلا هرچب میدونین بگین من ورودی جدی ام
___\/___\/____❤___\/____________×

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام اولا دانشگاه رفتنت مبااااارک دختر جان😍😍😍😍

بچهایی که خوابگاهی نیستن اون زمان های بین کلاس یا میرفتن بیرون و میگشتن .یا کتابخونه یه عده مطالعه میکردن تو محوطه یا مسجد دانشگاه و....

هرچه مرا تبر زدند زخم نشد جوانه شد🧡🌱

هر کی هرجا دلش خواست میشینه تو کلاس‌

و اینکه برای بیرون رفتن از کلاس ما از استاد میپرسیدیم با اشاره ای چیزی که بریم بیرون؟

بعضی جاها میگن اجازه لازم نیست ولی جو کلاس های ما اینجوری نبود هیچ‌وقت

میگم یعنی اونا ک سر میرن غذا ها اماده مال من متفاوت نباشه..نگام کنن. برای نشستن ک هیچ اجازه ای لازم ...

نه بابا اجازه که اصلاا لازم نیست و خیلیی هم نرماله کسایی که غذا نزدن اونجا ساندویچ اینا میخورن و میشینن

اصلا کسی توجه نمیکنه‌.

و یچیز دیگه‌غذا دانشگاه ربطی به خوابگاهی بودن نداره ها میتونی برای نهار توام غذا دانشگاه رزور کنی 

2706