2737
2734
عنوان

هديه براي مطب دكتر چي بخرم؟

131 بازدید | 18 پست

من با يكي از معروفترين دكترا كه به هيچ عنوان وقت به بيمار جديد نميده صحبت كردم كه خواهرم رو ببرم پيشش، يعني بهش ايميل دادم و اون شماره اش رو داد كه من تماس بگيرم كه زمان رو فيكس كنيم.

خلاصه تماس گرفتم و بنده خدا به سختي يه وقت ويزيت برامون جور كرد ولي خواهرم ايران نبود و به خاطر همون گفت بياييد بيمارستان. ماهم وقتي ميرفتيم بيمارستان براي ويزيت براشون سوغات شهرمون رو برديم.

حالا فردا مجدد وقت گرفتيم كه بازم همش تماس و پيام و هماهنگي بلاخره گفتن فردا ٩ شب بياييد. ميخوام دست خالي نرم، به نظرتون چي بگيريم به غير از دسته گل؟؟؟

اينم بگم كه من بهش پيام دادم كه آزمايش قبل ويزيت رو بنويسن و ايشون با اينكه ايران نبودن سريع آزمايش رو ثبت كردن و كد رهگيري رو فرستادن به خاطر اين لطفش روم نميشه دست خالي برم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
يه چي بهتر بخوام بگيرم پيشنهادتون چيه

شکلات بسته بندی هاشون خوشگله 

یه ظرف سنتی دیوار کوب از این قلم زنی های لصفهان 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
اقا توروخدا توکه بلدی جونم بهم بگو چجوری میتونم ب شخصی ب اسم عماد فلانی ایمیل بدمممم ا ...

عزيزم من شخصي كه ميخواستم بهش ايميل بدم يه پزشك خيلي معروفه كه ايميلش رو از مقالاتش و رزومه اي كه تو سايت دانشگاه بود پيدا كردم

من چه ميدرنم ايميل عماد چيه اخه 😃😃😃

2706