2737
2739
عنوان

هديه براي مطب دكتر چي بخرم؟

131 بازدید | 18 پست

من با يكي از معروفترين دكترا كه به هيچ عنوان وقت به بيمار جديد نميده صحبت كردم كه خواهرم رو ببرم پيشش، يعني بهش ايميل دادم و اون شماره اش رو داد كه من تماس بگيرم كه زمان رو فيكس كنيم.

خلاصه تماس گرفتم و بنده خدا به سختي يه وقت ويزيت برامون جور كرد ولي خواهرم ايران نبود و به خاطر همون گفت بياييد بيمارستان. ماهم وقتي ميرفتيم بيمارستان براي ويزيت براشون سوغات شهرمون رو برديم.

حالا فردا مجدد وقت گرفتيم كه بازم همش تماس و پيام و هماهنگي بلاخره گفتن فردا ٩ شب بياييد. ميخوام دست خالي نرم، به نظرتون چي بگيريم به غير از دسته گل؟؟؟

اينم بگم كه من بهش پيام دادم كه آزمايش قبل ويزيت رو بنويسن و ايشون با اينكه ايران نبودن سريع آزمايش رو ثبت كردن و كد رهگيري رو فرستادن به خاطر اين لطفش روم نميشه دست خالي برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
يه چي بهتر بخوام بگيرم پيشنهادتون چيه

شکلات بسته بندی هاشون خوشگله 

یه ظرف سنتی دیوار کوب از این قلم زنی های لصفهان 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2740
اقا توروخدا توکه بلدی جونم بهم بگو چجوری میتونم ب شخصی ب اسم عماد فلانی ایمیل بدمممم ا ...

عزيزم من شخصي كه ميخواستم بهش ايميل بدم يه پزشك خيلي معروفه كه ايميلش رو از مقالاتش و رزومه اي كه تو سايت دانشگاه بود پيدا كردم

من چه ميدرنم ايميل عماد چيه اخه 😃😃😃

2706