2733
2734
خانوما من امروز در روز 16 پری بالاخره یه خط کمرنگ رو کیتم ظاهر شد میخوام برای دختررررر اقدام کنم دیشب اقدام داشتم امشبم داشته باشم ؟ یا قطعش کنم ؟
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
عزیزم یک شب در میون اقدام داشته باش اما زمانی که خط پایین پررنگتر و هم رنگ خط بالا شد ترجیحا سه شب پشت سر هم
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بچه ها آخه من دختر میخوام اگه مسر میخواستم این سه شب رو باید اقدام میکردم ولی الان سوالم برای دختره
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
تورو خداااااا به منم کمک کنید من با یه خط کمرنگ امشب برای دختر اقدام کنم یا نه؟؟؟؟ دیشبم اقدام داشتم
2740