2733
2739

میخوام پیام های دوستم و خواستگارش و بگذارم، اینا 2 سال پسره دنبال دختره بوده که من عاشقتم،قرار خواستگاری هم گذاشته بودن، 2 ساله با هم ارتباط داشتن و هیچ مشکلی نداشتن، بعد پسره نامزدی قبلیش سر دخالت خانواده اش بهم خورده 

دوستمم ترسیده و بهش گفته که بعد ازدواج میخواد، فقط مراسم های رسمی خانوادش و شرکت بکنه و پسر هم فقط مراسم هتی رسمی خانواده دختر و بیاد که مشکلی پیش نیاد. 

الان بعد این پیاما دیگه پسره چند روزه پیام نداده و نیست، دختره نمیدونه چه کار بکنه، پیام بده پسره پررو میشه، نده رابطه کات میشه، نمیدونه چه کار کنه 

صبر کنین تا اسکرین ها رو بگذارم 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ندیده میگم اشتباه کرده ینی چی فقط مراسم های رسمی ...پدر و مادرشن ها مطمئن باش نامزد قبلیش م ی کرمی داشته ی جا زبون درازی کرده وگرنه هیشکی دلش نمیخواد زندگی پسرش خراب بشه ب جز موارد استثنا...بنظر من حداقل ماهی ی بار باید خونه پدرشوهر رفت

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
2740

معلومه ک الان دوستتون باید پیش قدم بشه خیلی اشتباه کرده...و نامزدش میخواسته هنوز باهاش حرف بزنه این در جا گفته شب بخیر اشتباه اشتباه اشتباه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉

اولین تاپیکیه انقد دارم حرص میخورم اگه اشتباه نکرده باشم دوستتم قبلا ازدواج ناموفق داشته خیلیم بی تجربه نیست میخواد محتاط عمل کنه ولی این راهش نیست مطمئن باشه پسری ک قید خانوادش بزنه ی روزیم قید اینو میزنه اون حرفای نامزد قبلی پسر رو ی طرفه قضاوت کرده باید حرفای پسرم بشنوه در این مورد 

بنظرم ب جای این حرف ک خودشو کوچیک کرده باید با  نامزد حضوری در مورد همسر قبلیش و اینکه چرا جدا شده روشن صحبت میکرد ..‌

لینکا برای من خرابه

خراب نیست احتمالا زماندار بوده حذف شده