2733
2739

سلام‌دوستان.

من‌پسرم‌کلاس اوله هرکاری میکنیم تنهایی نمیره مدرسه میگه توهم‌بیا..کلافه شدم دیگه...با کلی مشاور کودک هم‌صحبت کردم راهکاراشون جواب نمیده...چیکارکنم؟؟ازاول مهره تاامروز میرم.

بدتر شده که بهتر نشده....کیا اینجوری بودن بچهاشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداشم لنگه پسر تو بود رو زمین دراز میکشید زار زار گریه میکرد مامانم تا توی کلاس میبردش حتی می‌نشست تا این بمونه تو کلاس

(اونجایی که دلت شکسته💔💔💔ولی با بغض و لبخند میگی اشکال نداره😐همونجا غمگین ترین جای مهربون بودنه😔😔😔)

وقتی میگن از همون دوسه سالگی مستقل بارشون بیارین یعنی این بعضی وقتا باید بذاری تنهایی بره جایی متاسفانه مادرا چسبیدن به بچه

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
2738
پارسال پیش دبستانی هم همینطور بود؟

مهدکودک و پیشم نرفته 

پیش دبستانی بردیم‌ثبت نام کنیم مربیه اشتباهی حساب کرد سنشو گفت سال دیکه باید بیاریدش.

ماهم دیگه رو  حرف اون حساب کردیم امسال رفتیم ثبت نام کنیم گفتن‌کلاس اولیه

بزنش تا آدم بشه

شما اولش چی بودی که با کتک ادم شدی؟ 

این بچه ادمه ولی

ایندفعه ریسک میکنم. قول میدم. هر چی شد شد... مهم اینه که پشیمون نشم از انتخاب هایی که نکردم بخاطر ترس و تنبلی...                                                                                                                                                   ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

باهاش آروم و با اطمینان صحبت کنید

ببریدش مدرسه،خودتونم پشت در کلاس بایستید،از معلمش هم کمک بگیرین

به پسرتونم بگین:من همینجا منتظرت میمونم تا برگردی،هر وقت دلت برام تنگ شد وقتی در رو باز کنی من اینجا ایستادم

وقتی یکم بیشتر عادت کرد بشینین تو محوطه بگین من اینجا منتظرتم،هر بار بیای بیرون منو میبینی با خیال راحت برو سرکلاس

کم کم و قدم قدم برید جلو

ان شالله نتیجه بگیرین

از معلمش هم بخواین حواسش رو پرت کنه و سر کلاس ازش سوالای مختلف بپرسه

لایک کن عزیزم،من که هرچی میگم لایک ننننننننننکن دوست عزیییییییز فایده ای نداره،پس لایک کن شاید اینجوری دلت خنک شد لااقل😐با تشکر از همراهی شما😒
وقتی میگن از همون دوسه سالگی مستقل بارشون بیارین یعنی این بعضی وقتا باید بذاری تنهایی بره جایی متاسف ...

عزیزم من توی تهران غریبیم هیچکیو ندارم که واسه ۵دقیقه هم‌بذارمش پیششون.

چهارچشمی که هواسم بهشه آتیش میسوزونه چه برسه بخوام کلا بذارمش تنها

مهدکودک و پیشم نرفته  پیش دبستانی بردیم‌ثبت نام کنیم مربیه اشتباهی حساب کرد سنشو گفت سال دیکه ...

خب منم پسرم نیمه اول ۹۶ هست امسال فرستادم پیش. شما هم میقرستادین پیش دبستانی امسالو که اماده بشه برای مدرسه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706