2733
2734
عنوان

همیشه میترسیدم

191 بازدید | 45 پست

از پسر دار شدن حالا شدم مامان دو تا پسر من بلد نبودم و درست بلد نیستم بعد چند سال کلا با پسر چطور برخورد کرد رفتار کردن آدم پسردارشدن نبودم میگن پسر خوب نیست واسه پدر و مادر البته برعکسش و تا دلتون بخواد دیدم یعنی دختر نامرد و بد اما باز دلم یه جوریه حالم خوب نیست یه چی بگین آروم بگیرم تو روخدا میترسم تو تربیتشون اشتباه کنم اون چیزی که میخوام نشن یا قدر خوبی هامو بعدا ندونن آخه خیلی زحمت کشیدم بخصوص برای پسر اولم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا منتظر جبران نباش فقط خوبی و محبت🤦‍♀️

مادری یعنی این

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
2740
اصلا منتظر جبران نباش فقط خوبی و محبت🤦‍♀️ مادری یعنی این

می دونی دنبال جبران نیستم آدم وابسته میشه دلش بچه شو میخواد دوست دارم برن خوشبخت شن بزرگ که شدن ولی پدر و مادرشون فراموش نکنن

بچه برای این نیس که فردا روز خدمت ما رو بکنه  این با خودت تکرار کن که هر چی شد فرو نریزی

والله ما به دنیا اوردیمشون تازه ما باید تا اخر عمر منت دار اونا باشیم ک اومدن ....زندگیمون رنگ گرفت..اجاقمون کور نشد

انگار خودشون خواستن

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
بچه برای این نیس که فردا روز خدمت ما رو بکنه  این با خودت تکرار کن که هر چی شد فرو نریزی

من دنبال خدمت بچه نیستم هیچ وقت از آدمای اطرافم انتظاری نداشتم من منظورم وابستگی و محبته که دلشون تنگ میشه برای پدر و مادرشون یا نه

پس اگه زن بگیره نه صد در صد ولی امکان عوض شدن اخلاقش هست درسته؟

اتفاقا نامزد کرد 

مامانم ناتوانه 

اولش شرط کرد که مامانم با منه 

نامزد تو نامزدی بدقلقی کرد بهم زدن چون انتخابش مامانم بود به علت ناتوانی و اولش هم شرط کرده بود