2737
2739
عنوان

همیشه میترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 45 پست
الان چن سالشه؟الان گفتارش چطوره؟

هشت تقریبا

خیلی خوبه ولی گاهی تو مهمونی یه چیزی وسط حرف همه بی ربط به موضوع میگه اعصابم کامل به هم میریزه البته پسرم مهمونی و مهمونی رفتن خیلی تجربه نکرده شاید واسه اونه چون هیچ کی دوربرمون نیست

من شوهرم سر پسر اولم دست تنهام گذاشت نابودم کرد نه بازی نه حرف با بچه فقط یا سر کار بود یا پای تی وی ...

منم شوهرم همینه

مردا اکثرا اینطورن

البته من شهر غریب نبودم

مامانم بود 

شهر غریب سخته☹

بفرما و بشین و بتمرگ همشون یه معنی رو میدن کاش یاد بگیریم با همه خوب حرف بزنیم....دل کسی رو نشکونیم....تو حرف زدنامون دقت کنیم.....ناراحتی ها بی قراری ها استرس ها ی الکی رو بزار کنار تا مشکلاتت حل شه....به قولی در آخر،،،از گندمزار من و تو مشتی کاه میماند برای بادهااااا...پس  ؛؛؛چایت را بنوش و نگران اینده نباش❤❤❤❤رزق و روزی و برکته بی منت از آنه خداست.....محتاج خدا باشیم که غیره خدا هیچ است و پوچ است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هشت تقریبا خیلی خوبه ولی گاهی تو مهمونی یه چیزی وسط حرف همه بی ربط به موضوع میگه اعصابم کامل به هم ...

تاپیکات نگاه کردم پسر منم سوراخ قلب داشت😑

پسر شما گویا گفتارش زود خوب شده 

پسر من شش سال نیمشه و نتونس بره کلاس اول

متخصص از رو نقشه مغز گفته اوتیسم  ولی گفتاردرمان و کاردرمان میگن این تاخیریه اوتیسم نیس بخاطر ...

نقشه مغز چیه همون نوروفيدبک منظورته؟

ببین گاهی تاخیر در گفتار و بیش حسی و .... توی بچه باعث میشه فک کنن اوتیسم یا اینکه واقعا هست. ولی خلیفه و اگه مداومت کنی خوب میشه باید خیلی تو جمع بچه ها باشن باید خیلی وقت برای براش پرده چوبی بگیر وصل کن دم اتاقش هی رد بشه بخوره بهش

2731
تاپیکات نگاه کردم پسر منم سوراخ قلب داشت😑 پسر شما گویا گفتارش زود خوب شده  پسر من شش سال نیم ...

دیدی عزیزم من چقدر عذاب کشیدم من خیلی عذاب‌های دیگه م کشیدم الان گفتی یادم افتاد تن و بدنم لرزید من از دو سال و نیمی بردمش کلاش گفتار و ادامه دادم و رها نکردم 

دیدی عزیزم من چقدر عذاب کشیدم من خیلی عذاب‌های دیگه م کشیدم الان گفتی یادم افتاد تن و بدنم لرزید من ...

پسر من سه ماه بستری بوده موقع تولد و از بینایی و قلب و نشستن و راه رفتن تا حالا که گفتار همش اذیت شدم شش سال و نیمه و از. دو سال نیمی هم بردم گفتار 

2740
منم شوهرم همینه مردا اکثرا اینطورن البته من شهر غریب نبودم مامانم بود  شهر غریب سخته☹

دقیقا خیلی سخته من نابود شدم من خونوادم هم نامرد بودن با هیچ کی رقت و آمد نداشتیم نابود شدیم 

پسر من سه ماه بستری بوده موقع تولد و از بینایی و قلب و نشستن و راه رفتن تا حالا که گفتار همش اذیت شد ...

بهش شربت امگا ۳ حتما بدی هر روز 

مطمئن باش خوب میشه پسرا خیلی بدقلقن مخصوصا بعضی هاشون پسر منم زود دنیا اومد سی و شش هفته بود پسر شما چند هفته دنیا اومد؟

2706