2733
2739
عنوان

پول شلوار همکارمو بدم یانه ...

154 بازدید | 15 پست

من جایی تازه مشغول به کارشدم وخیاطی بلدم 

که همکارم گفت بااین پارچه برام شلوار بدوز که کسی داده بهم اصلا مهم نیست برام خراب هم بشه میدم تایادبگیری 

شلوار دوختم منتها پارچه خیلی کم بود جوری که پاچه ۱۰ سانت کم بود کمری نمیداد که جدا تیکه دادم ازپارچه دیگه که برام اورد تاجایی که حتی فاق شلوار بزور طراحی کردم 

دفعه اول که پرو کرد گفت گشاد پاچش انقد نشه تنگ کردم 

دفعه دوم گفت بازم تنگ کن دفه سوم دیگه تنگ شد طوری که میگفت تو پام نمیره ازبس گفت تنگ کن شلوار خراب شد

گفتم پول پارچتو که از ۱متر ۱۰ هم کمتر بود میدم گفت نه نمیخوام بدی ناراحت میشم 

حالا بعد ۳ هفته میرسه شلوار چیکار کردی گفتم همونجوری خونست 

وچند دفعه این حرف تکرار کرده جنس شلوارم مازراتیه یک متر ۱۰ این پارچه متری ۱۱۰ 

بنظرتون پول پارچشو بدم پارچش خیلی کمم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شلوار بخر بده بهش شرشو کم کن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
2740

خب عزیزم تنگ میکنی دیگه نچین بزار پرو کنه بعد 

شاید فکر میکنه میتونی گشادش کنی 

یه بار دیگه بهش بگو پول بزنم ب کارتت و شلوار اماده کن بده 

بگو شاید دوس داشتی ب کسی بدی یا خودت لاغر بشی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
حوصله ندارم دیگه واقعا  بهشم گفتم پولتو بدم گفت نمیخوام  باحرفاشم ازارم میده

ادم نباید اینقدر نازک نارنجی باشه 

حوصله ندارمو و آزارم میده چیه دیگه

اصلا رفتارش بد نبوده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706