2737
2734
عنوان

هنرستان موسیقی خوبه؟

145 بازدید | 4 پست

لطفا اونایی که تجربه دارن بگن

من رشتم تجربیه ولی خب به موسیقی خیلی علاقه دارم پایه‌ی دهم هستم ولی دوست دارم برم هنرستان موسیقی، تحقیق کردم میتونم الان تغییر رشته بدم ولی خیلی دو دلم خانوادمم خیلی راضی نیستن. لطفا راهنماییم کنین،میخوام بدونم رشته‌ی آینده‌داری هست یا نه.

ایندشو نمیدونم ولی خیلی خوش میگذره اینطوری ک شنیدم

کاربری دوم.بخاطر دعوا با یه آرمی تعلیق شدم و بعد یک سال پرقدرت برگشتم🌱 بی تی اس فن های کم و سن و سال محترم ریپلای نکنن.برای آرامش و تغذیه روحم گیتار میزنم.   میشه از بغض به هنر رسید و از اشک به ساز🦋🤍 اسم کاربریم هم یادگاری از کسی واسم مونده که  من رو اونجوری صدا میکرد خودش الان نیست ولی تیکه کلاماش هنوز باهامن:)💛خوبه همتونم تو امضاتون زدید نمیخواید با ادم احمق بحث کنید لعنتی شاید اون ادم احمق خودتی  ببخشید ولی من نمیتونم کرم درونمو کنترل کنم که کامنت تویی که تو امضات زدی لایک نکن رو لایک نکنم🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ایران جایه پیشرفت نداره واسه خانوما 

ولی منم به شدت علاقه داشتم به موسیقی 

معماری خوندم تو دوران دانشگاه هم رفتم دوره های موسیقی

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️
2742

منم به شدت به موسیقی علاقه دارم صدام خوبه ولی تو این مملکت که نمیشه پیشرفت داشت هعیی

؛𝑩𝒆𝒂𝒖𝒕𝒚 𝒐𝒇 𝒂 𝒈𝒊𝒓𝒍 𝒊𝒔 𝒂𝒄𝒄𝒐𝒓𝒅𝒊𝒏𝒈 𝒕𝒐 𝒉𝒆𝒓 𝒃𝒆𝒍𝒊𝒆𝒇𝒔💙