2733
2739
عنوان

اگه زن حامله تو خواب مار ببینه تعبیرش چی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53151 بازدید | 71 پست
منم این خوابو دیدم....میگن یا دشمنیه یا معنیه پسر میده🤔🤔 غزال جان نینیتون دختر بود یا پسر؟

سلام خودشون كه جواب ندادند ولى من رفتم پستاشونو خوندم چون خودمم هفته ٧ هستم و خواب مار ديدم و ديدم بچشون پسر بود

سلام خودشون كه جواب ندادند ولى من رفتم پستاشونو خوندم چون خودمم هفته ٧ هستم و خواب مار ديدم و ديدم ب ...

سلام منم خواب مار دیدم و بچم دختر شد

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه زن حامله مار ببینه تو خوابش اونم سبز یعنی بچه داخل شکمش به سلامتی و سرحال دنیا میاد بخدا تعبیرش ...

عزیزم میشه خواب من رو تعبیر کنی

من چهار ماهه باردارم نی نیم دختره ولی سه شب پیش خواب دیدم یه مار بزرگ سیاه به دنیا اوردم که روی بدنش دو تا خال پهن بزرگ به رنگ طلایی و نقره ای داشت بعد اومد طرفم خواست شیر بخوره با دادو فریاد از خواب پریدم 

عزیزم میشه خواب من رو تعبیر کنی من چهار ماهه باردارم نی نیم دختره ولی سه شب پیش خواب دیدم یه مار بز ...

عزیزم ممکنه از اوهام حین بارداری باشه نگران نباش اما کلا بخوای تعبیرش کنی مار سیاه پسر هستش ممکنه بچتون پسر باشه و سونو اشتباه گفته باشه گل من ولی این فقط یع امکانه جانم...

مار تو خواب ثروت هم هستش انشالله نی نیت که دنیا بیاد و به خیر بزرگ شه یه آدم صاحب منصب و ثروتمند میشه عزیز دلم❤❤

2738

خانوما میشه برا تایپک اخرم گزارش بزنید؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

منم خواب مار سبز دیدم بچم‌پسره ، مادرشوهرمم‌همیشه میگه هرکی خواب مار سبز ببینه حامله باشه ینی  بچش پسره

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩