2733
2739

سلام من یه هفته دیگه ۵ ماهم تموم میشه میرم تو ۶ دندونم عفونت کرده و خیلی شدید هم درد میکنه دارو گیاهی رفتم گفت کتیرا استفاده کن کسی بوده که استفاده کرده باشه الان رو دندونم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو داروخانه ژل مسکن فوری دندان درد بگیر

عالیه

به نام خدا
🌹 نذر دسته جمعی ۱۲۴,۰۰۰ صلوات نقدیم به خاتم النبیا به نیت حاجت روایی تمام شرکت کنندگان تا ۳۰ مهر🌹
این یک چهارمین باره که این نذر رو به صورت دسته جمعی انجام میدیم و ۳ تا نذر به ۵ روزم نکشیده تموم شده..

پس بسم الله بگید و تعدادی رو که میخواید بفرستید رو بنویسید.....

ازتون میخوام لطفن نفری یک صلوات هم به نیت من بفرستید...
انشالله حاجت روا بشیم همگی، آمین
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=12219815&slug=چهارمین-نذر-دسته-جمعی-۱۲۴-۰۰۰-صلوات-تقدیم-به-پیامبر-به-نیت-حاجت-روایی-شرکت-کنندگ&postId=313635213

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
2728

اولین فرصت برید دندون پزشکی براتون درست کنه و اگه نیاز بود دارو بده

الآنم میتونید استامینوفن ساده مصرف کنید

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بید درمان کنی اگه کنن البته

من از ماه ۴ دردش شروع شد ولی خب درست نکردن گفتن از عقله و نیاز به عکسه و جلیقه سربی نداشتن

تحمل کردم الانم هست ۳ ۴ روز خوبم ی روز درد دارم ولی خب قابل تحمله 

دردشم با سیر سابیده و نمک اروم میکنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
بید درمان کنی اگه کنن البته من از ماه ۴ دردش شروع شد ولی خب درست نکردن گفتن از عقله و نیاز به عکسه ...

رفتم خواهر گفت باید جراهی کنم آخه ریشه هستش باید نامه لز دکترم ببرم که میوفته برا شنبه