2733
2734
عنوان

حالا چکار کنم 😭

93 بازدید | 5 پست

دوستای عزیزم من رژیم منتها جایی دعوت بودیم و زورم کردن دو بشقاب بلغور گندم بخورم به نظرتون خیلی اضافه میشم کی مشخص میشه که برم رو ترازو چجوری بسوزونم چیزی که خوردمو 

کمکم کنید لطفا 🙏

نهارشون دمی بلغور با تخم مرغ بود جاتون خالی خوشمزه هم بود 😂

ولی عذاب وجدان گرفتم خوردم زیاد 😟

ولی بعد نیم ساعتش یه عالمه دارچین ریختم تو چایی خوردم آخه شنیدم دارچین چربی سوزه اینم بگم الان امکان ورزش ندارم شب ورزش کنم اوکیه میسوزونه کالری که خوردم 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمی بلغور تخم مرغ؟؟؟ چرا من تا حالا نشنیدم  چچوریه؟؟

خیلی خوشمزه میشه اول پیازداغ تو یکم روغن خیلی کم تفت میدن بعد سیب زمینی های نگینی و گوجه ها پوره شده رو اضافه میکنن حالا چه گوجه ریز کنند چه پوره بعد ادویه فلفل نمک و دارو دوا هم ما میزنیم خوشمزه میشه بعد دو لیوان  کوچیک یعنی استکان آب میریزن ما خودمون 3 لیوان میریزیم به ازای هر استکان بلغور دو یا سه لیوان میزاری آبش جوش بیاد بلغور ای تفت داده شد و میریزیم بعدش میزاری مثل دمی آبش یکم خشک بشه یه ذره از آبش که موند باید دم کنی رو بزاری و در قابلمه رو بزاری تا نیم ساعت تا 45 دیقه دم بکشه وقتی دم کشید خاگینه تخم مرغ درست میکنی روش میندازی خاگینه تخم مرغ که ما تخم تو ظرف می‌شکنیم و خوب هم میزنیم تایکم کف کنه بعد نمک میزنیم یکم بهش و بعدم میزاریم تو روغن بپزه و کبابی بشه بعدم نوش جانننن😍 

2728
نوش جونت  لااقل خودت کمتر میخوردی  پیاده رویی بکن ،شام چیزیی نخور فردا کالری کمتری مصرف ...

دعا کن چاق نشم خیلی زحمت کشیدم لاغر شم دستور پختش گفتم انشالله که درست کنین و خوشتون بیاد😍😍