2737
2734
عنوان

شما برای انتخاب اسم ب ارتعاش اش هم توجه کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهرسا البته با اسم خودم و باباش که ترکیب میشه... امیدوارم اینجوری نباشه

مهرسا که قشنگه اسم بچه جاریمه

سا یعنی مانند

مهر هم که مشخصه

چرا باید معنی بدی بده؟؟ برداشتتون اشتباه بود حتما

من همیشه معتقدم اسم وشخصیت شدیدا با هم ارتباط داره

اینقدر دلم میخواست موضوع پایان نامم رابطه بین اسم و شخصیت افراد باشه 

استادم اجازه نداد انتخاب کنم

گفت اصلا چنین پروژه ای تا حالا نبوده گفت باید خودت پرسشنامه طراحی کنی تست بسازی و روی بیش از ۱۵۰۰ تست انجام بدی  تا بتونی هنجارکنی و... 

خلاصه کار کنسل شد و حسرتش ماند برام 

اولین بار بود ک این جمله رو شنیدم😅❤️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740
هرزینبی سختی کش نیست به طور کلی ما نتیجه اعمالمون رو پس میدیم من اکثر زینبهایی که دیدم بدجنس بودن ظل ...

تو فامیل ما که تازگیا همه دارن زینب میذارن.فعلا که همه زینب کوچولوها خوشبخت و در رفاهن

۲ تا زینب بزرگ هم داریم اونا هم از زندگیشون به طور کلی راضین غم خاصی ندارن

حالا یه زینب نامی تو تاریخ مصیبت دیده ق ار نیست معیار ایشون باشن !!!! همه حسین ها حتما با زجر و شکنجه شهید میشن همه محمدها و مریم ها مقدس و پاک هستن و ....😑 بیخیال بابا پدر و‌مادر خ‌وب و پول و یکم شانس داشته باشی خوشبختی 

مهرسا که قشنگه اسم بچه جاریمه سا یعنی مانند مهر هم که مشخصه چرا باید معنی بدی بده؟؟ برداشتتون اشت ...

نه قضیه ارتعاش اسم و نمیدونم ی چرت و پرت دیگه بود

ی سایتی هست اسم بچه و پدر و مادر رو میزنی بعد میزنه مثلا اسمش جزو افراد فقیره یا چه میدونم پولداره و در آینده خوشبخت میشه یا بدبخت.... اسم پسرم خیلی خوب بود ولی اسم دخترم نه در صورتی که فعلا با داداشش برابره چیزس ازون کمتر نداره.امیدوارم آینده خوبی هم داشته باشه

این بحث ارتعاش اسم رو خیلی شنیدم الان رفتم سرچ کردم 

دیدم هراسمی میزنم یه ایرادی میگیره و یه نحسی و بدبیاری ای بهش میچسبونه

اخرش نوشته بود پکیج اسامی اشرافی ۳۶۵هزارتومن🤣🤣

رسماً دارن ملت رو اسکل میکنن که بهتون بگن اسمتونو عوض کنید چی بذارید که خوشبخت بشید

البته شما با تعویض اسم خوشبخت نمیشید ولی اونا با سوءاستفاده از سادگی شما ۱۰۰تا پکیج بفروشن خوشبخت میشن😅

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2706