2752
2734

سلاااام خانوما

من ۱۸سالمه و صورتم جوش های زیر پوستی و... داره

هرکاری میکنم اینا منو ول کنن ول کن نیستن(بهم وابستگی شدید پیدا کردن🥴😂)این ک از پوستم

موهامم ک سه چهار سال پیش جو گرفتم موهایی ک تا پایین باسنم بود رو کوتاه کردم اونم مردونه الآنم تا پایین تر از بند لباس زیرمه اما خوب چند بازی ک رنگ کردم موهای پرپشت و لختمو ب چوخ دادم الان میخام اگه روتینی یا چیزی استفاده میکنید واسه مو و پوستتون بگید تا بزنم این چار تا شویدم زودتر بلند بشن

با تچکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دست نزن بدتر گند میزنی بهشون...فقط تغذیه تو درست کن و غذای سالم و اب زیاد بخور و ورزش کن

آخه بدون رسیدگی هم ک نمیشه..درسته اب خیلی کم میخورم حتما بیشترش میکنم

پس منی که ۲۸سالمه هنوزجوش داره صورتم اونم همه مدلش زیر پوستی و چرکی چی بگم هر چیکار میکنم گم نمیشن امروز از صبح دارم ور میرم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
تغذیه سالم داشته باش من کبدمو پاکسازی کردم پوست صورتمم خوب شد

چی مصرف کردین برا پاکسازی کبد 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
 پس منی که ۲۸سالمه هنوزجوش داره صورتم اونم همه مدلش زیر پوستی و چرکی چی بگم هر چیکار میکنم گم ن ...

عزیزم دستکاریش کنی ک بدتر میشه من ی مدت بیخیال بودم بهتر شده بودن اما خوب دست بزنی بهشون ک ردش میمونه از خودش حرص درار تره

آخه بدون رسیدگی هم ک نمیشه..درسته اب خیلی کم میخورم حتما بیشترش میکنم

من کف پاهام خشک شده بود و ترک میخورد تا وقتی کرم استفاده میکردم خوب بود بعد محدد بر میگشت...رژیم گرفتم اب زیاد خوردم همه ترک های کف پام رفت و صاف شد....پوستت کم ابه ابرسان بزن غلظت خون اگه داری رفع کن...کافءین اگه میخوری کمش کن...جریان خون رسانی فقط با تحرک و ورزشه و موهات جون میگیره....گاهی روغن تراپی کن با روغنی ک مناسب پوست سرته

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیزم سلام 

برای مو مکمل فیتو روزی دو تا

مکمل هیر تامین روزی یکی

اصلشو پیدا کن حتما 

روغن تراپی هفته ای دوبار،روغن رزماری کرچک کندوش

فقط دو ساعت بمونه و ماساژ بده کف سرتو بیشتر ن

پوست روتین 

ابرسان مناسب 

ضد جوش و ضد لک 

اگه جوش زدی نترکون اگه قرمز شد ترمیم کننده بزن جاش بره

ضد آفتاب حتما بزن حتی تو خونه