2752
2734
عنوان

شما برای انتخاب اسم ب ارتعاش اش هم توجه کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 51 پست

واقعا من اعتقاد دارم هر اسمی یه بار معنایی داره که روی صاحب نام اثر میذاره

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

راستش الان زینب ها فحش دهنده میان 

ولی بله 

بچه ندارم اما اجرا میکنم...

دقیقا مامان منم معصومه هست هم و همین جوریه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

اسم که تنها سنجیده نمیشه همراه با اسم مادره

به این پیجا توجه نکنید انتخاب اسم پروسش خیلی سخته اینا با نرم افزار اسم تعیین میکنن مثلا ۱۰۰ تا اسم واسه بچت بهت میده

بعدم مرتبه اسم رو اشتباه حساب میکنن و هم اینکه ستاره و طبع رو در نظر نمیگیرن در شورای که خیلی خیلی مهمه ستاره

اصلا این طور نیست دوتا زینب میشناسم فوق العاده خوشبخت بدون ظلم و ستم

اره منم خوبه تقریبا زندگیم و یکی دیگه ام میشناسم عالیههه زندگیش

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

هرزینبی سختی کش نیست به طور کلی ما نتیجه اعمالمون رو پس میدیم من اکثر زینبهایی که دیدم بدجنس بودن ظلم کردن کارما پس دادن اما بعضی ها هم هستن زینب اند اما زندگی خوبی دارند بستگی به نوع نگرش وسبک زندگیت داره