2737
2734
عنوان

خانوما بیاید ببینید من مقصر م

123 بازدید | 9 پست

چند سال پیش شوهرم گفت مامانم باما زندگی کنه گفتم نه خونه کنار ما بگیرمن حواسم هست بهش که منو کشت بخاطر این حرفم آخر به غلط کردن افتادم الان خونه گرفته از ما دوره میگه سه روز آخر هفتع کلا بریم اونجا نمیتونم کلاس های بچمو کنسل کنم یکم بحث کردیم میگه بچه کلاس نره مادرم مهم تره از بچم حتی شده معلم خصوصی میگیرم براش بیاد خونه مامانم به من هزار حرف زد  وگفت تو موذی کلا نمیخای بیای پیش مامانم من بچه کوچیکه دارم میرم اونجا کلی باید کار کنم بقیه میان میشینن دست به هیچی نمیزنن نابود میشم درکم نمیکنه  مادر شوهرمم پیره بخدا تنها باشه میرم ولی خیلی دخالت میکنه توضیح زیاد نمیدم اذیت نشین من واقعا بدجنسم یا حق با شوهرمه اگر بدم بگید خودمو اصلاح کنم

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم تو تقصیری نداری خواسته ی شوهرتون یکم زیادی غیرمنطقیه🤦🏻‍♀️

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2731
  همینجوری نوشتم بخدا

خب پس خداروشکر🤪

ببین شوهرت واقعا بی منطقه خدا بهت صبر بده

ولی شمام میری اونجا برای چی همه کارارو انجام میدی خب!؟به خواهر شوهرات و جاریات کار بده اونام انجام بدن

هر چیز که در جستن آنی،آنی...
خب پس خداروشکر🤪 ببین شوهرت واقعا بی منطقه خدا بهت صبر بده ولی شمام میری اونجا برای چی همه کارارو ...

میگم بهشون اصلا انگار نه انگار میگن به ما کار ندید کارمندیم

2740
چرا خونه دور گرفت؟  بعد خودت میدونی ک شوهرت زور میگه کارتون ب دعوا کشید ب بقیه خواهربرادرا یا ...

تو سر خور نیستم بخدا مجبورم زورم بهش نمی‌رسه یجوری حرف میزنه انگار من مقصرم حس گناه بهم میده