2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
این چه حرفیه طلاق بابا جمع کنید یه کم اقتدار بد نیست ولی بهتره زوج درمانی شروع کنی اول خودت درست کن ...

نفست از جای گرم بلند میشه 

بنظرم باید به تصمیم هر شخص احترام بزاریم به هر دلیل 

چون اون شخص مسئول زندگی خودشه 

یه سر به این کانال تو ایتا بزن کلاس همسرداری داره فقط با دویست تومن اونم قسطی قصدم تبلیغ نیست ها کمکه.

هر کاری که بلد بودید و نبودید برا زندگیتون میکنید و از افراد نابلد الگو برداری و مشاوره میگیرید و راه رو اشتباه میرید و به بن بست میرسید ، حالا زن و شوهری به کنار حیف جوونیتون نیست که با تلخی و اعصاب خوردی میگذرونید؟ 

تو این کانال و کلاسش عضو شو و کارهایی که میگه رو انجام بده حداقلش میدونی مدیون خودت و جوونیت نمیشی ، ولی مطمئنم زندگیت بهشت میشه ، این کارهایی که ایشون میگه رو بیست ساله تو زندگیم پیاده کردم البته به لطف خدا و تربیت دینی و اسلامی که داشتم و بیست ساله به لطف خدا تو بهشت این دنیا زندگی میکنم

انشاالله شما هم رنگ آرامش و خوشبختی رو ببینی و دعام کنی

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
نفست از جای گرم بلند میشه  بنظرم باید به تصمیم هر شخص احترام بزاریم به هر دلیل  چون اون ...

هیچ کس به اندازه من سختی نکشیده کنار مادر شوهرمم با اخلاق گندشون وخیانت هم دیدم پس قضاوت نکن عزیزم

هیچ کس به اندازه من سختی نکشیده کنار مادر شوهرمم با اخلاق گندشون وخیانت هم دیدم پس قضاوت نکن عزیزم

همه اینا درست ببین من الان به حرفت احترام میزارم 

من قضاوت نکردم فقط گفتم به همدیگه و انتخابشون احترام بزاریم 

همه اینا درست ببین من الان به حرفت احترام میزارم  من قضاوت نکردم فقط گفتم به همدیگه و انتخابشو ...

مجوریم خواهر همه به یک اندازه تو زندگی هامون سختی میکشیم چون مردا متاسفانه هیچ کدوم کامل نیستن مجبوریم صورتمون با سیلی سرخ نگه داریم ولی به جرات میگم بهت تو سن ۳۵ سالگی رفتم دانشگاه پس میتونیم از پس خیلی چیزها بر بیایم حالا اگه قراره تو سختی ها کوتاه بیایم ونجنگیم پس چی از زندگی کردن باید از پس بعضی چیزا بربیایم یانه من باهمه چی میجنگم تا به دستش نیارم کوتاه نمیام حرف من اینه که چرا باید تو زندگیمون از کاه کوه بسازیم به عنوان یه زن ویه مادر وظیفه اش هستش تا روزی که شوهرش هم اون بهش برسه هم شوهرش 

ولی باید یه آموزش هایی هم ببینه